המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

איך לפרוץ מנעול של דלת פלדלת

הגעתם לדירתכם לאחר יום ארוך ומתיש, וכל מה שבא לכם הוא להיכנס כבר לדירה, להחליף בגדים, ולקרוס על המיטה.  אך לפתע מגלים שהמפתח לא בתיק, לא בכיס, מנסים לשחזר ולזכור היכן הוא ומתי ראיתם את המפתח בפעם האחרונה אך אין הכל נמחק, האוירה נעשית אוירת לחץ, הנשימה הופכת לכבדה, אתם לא באמת מצליחים להבין מה צריך לעשות במקרה כזה.

הפתרון הנכון והמתבקש בסיטואציה כזו הוא להתקשר למנעולן, אשר יגיע לפתור את הבעיה במהירות הרי הוא מתמחה בפריצת מנעולים, והוא יוכל לחלץ אתכם בזריזות מהמצב אליו נקלעתם, באמצעות הידע הניסיון והציוד המקצועי שמחזיק מנעולן.

אך אם אין לכם כסף זמין והתקופה לוחצת, ויש לכם כוח להתעסק ולנסות ויש לכם ידיים טובות מקדחה וצילינדר חדש אז למה שלא תנסו לפרוץ בעצמכם? במדריך הבא ניתן לכם מושג ראשוני על אופן פריצת מנעולים ונאפשר לכם להתאמן ולרכוש מיומנות שעשויה לעזור לכם בשעת צרה כמו המקרה שתיארנו.  מדריך זה נכתב ע"י מנעולן מקצועי, חיים המנעולן, והוא מומלץ לשימושכם האישי בלבד, אחרת- תיחשבו לעבריינים.

מדוע עבריינים? לא כל אחד יכול להגיע ולפרוץ על פי תשוקותיו ורצונותיו, פריצת דלת זוהי פעולה פלילית במידה ואיננה מתבצעת ע"י בעל מקצוע עם אישור יושר ממשטרת ישראל ועם ההסמכה הנכונה. פריצת מנעולים אינה עסק לחובבים, והזמנת מנעולן עשוי להקל עליכם ולחסוך לכם זמן רב. אם בכל זאת תתעקשו לעשות זאת בעצמכם, ומדובר בנכס שלכם תוכלו לרכוש טכניקה ותובנות על פי המדריך הבא. 

מנעולים בדלתות פלדלת של בית

סוג המנעולים שמותקנים בבתים פרטיים בדלת הכניסה, בדלת פלדלת, יהיו מסוג מנעול צילינדר, מנעולים אלו פועלים בעזרת פינים הנלחצים בעוצמות משתנות ע"י סיבוב המפתח. מנעולן מקצועי מסוגל לפרוץ מנעול פינים תוך מספר דקות באמצעות ציוד פריצה מתקדם, שהוא חלק מארגז הכלים שלו שמחזיק כל מנעולן.

השיטה הפרימיטיבית ביותר לפרוץ מנעול היא באמצעות סיכת ביטחון משרדית.  כופפו סיכה שתהיה בצורת L, הכניסו אותה לחור המנעול, ונסו ללחוץ על הפינים של המנעול. לאחר אימון ממושך אולי תצליחו להגיע לרמה של מנעולן חובבן. 

מנעולן יוכל לחסוך לכם זמן יקר 

פריצה עצמאית של מנעולים היא ללא שום ידע יכולה לקחת מספר שעות,
ולימוד הטכניקה, האימון, וההצלחה עלולים לקחת לכם זמן רב ואפילו
שבועות של אימון.  מנעולן מקצועי, לעומתכם, יבצע עבורכם את פריצת
הדלת בשניות בודדות, במיוחד אם יש לו ניסיון של מספר שנים.

אל תקשו על עצמכם, מהסיבה שהיום זמן שווה כסף, ואין זמן מיותר
לבזבז על למידה של טכניקה שאינה נחוצה באופן יומיומי.
מנעולן משתמש ונזער בציוד פריצה מורכב ופותר את בעיות נעילה
באמצעות ציוד טכנולוגי מורכב ומשוכלל.  כיום, מנעולן יכול להגיע
לביתכם בהתראה קצרה במיוחד, גם במקרי חירום וגם באמצע הלילה.
לייעוץ עם מנעולן מוסמך עם מעל 12 שנות ניסיון חייגו 052-960-1919

דלת פלדלת