המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים באופקים  052-960-1919

הביקוש למנעולנים הולך וגובר עם השנים וצרכנים רבים מעדיפים להשתמש באנשי מקצוע מאשר להתעסק בעצמם ולהסתבך. הזמנת שירותי החלפת מנעולים באופקים וסביבתה נפוצה בשל סיבות שונות ומגוונות כמו למשל- אובדן מפתח הבית, תקלה במנעול, לאחר פריצה של גנבים, מעבר דירה, הצורך לשדרג מנעול או צילינדר ועוד מגוון רב של מקרים בהם אין ברירה אלא להיעזר במנעולנים המציעים שירותי פריצה והחלפת מנעולים באופקים והסביבה.

החלפת מנעולים באופקים איננה עיניין של מה בכך

החלפת מנעול נשמעת כמו פעולה פשוטה, אך אין כך הדבר. החלפת מנעול דורשת מיומנות מצד בעל המקצוע, במיוחד כאשר לא מדובר בדלת פנים פשוטה, הרי אי אפשר לשכוח שמדובר במנעול אשר מקנה לכם הצרכנים ביטחון רב בשעות הלילה או כאשר אתם בחופשה והבית ריק, לכן עליכם להשקיע בבחירת מנעול איכותי וצילינדר איכותי וכמובן מנעולן מקצועי שיבצע את ההחלפה כראוי בעת הצורך להחלפת מנעול לדלת באופקים.

מתי יש צורך לבצע החלפת מנעול?

החלפת מנעול מבצעים במקרים מסוימים ובעיקר כאשר מדובר במנעול שחוק ובעל חלודה או במקרים כאשר המנעול תקול ולא ניתן לתקנו בשום דרך.
החלפת צילינדר היא פעולה נפוצה יותר, ומחליפים צילינדר באופקים לאחר מעבר דירה, לאחר אובדן מפתח או לאחר פריצה. לרוב לאחר מעבר דירה דיירים מרבים להחליף את הצילינדר של המנעול כדי להיות רגועים שאין מפתחות נוספים המסתובבים אצל הדיירים הקודמים או פועלים ששיפצו את הדירה וניתן להם מפתח, החלפת צילינדר מעניקה ביטחון ומונעת הפתעות לא נעימות. לכן במקרים אלו, כבר ביום ההובלה, חשוב להזמין מנעולן שיבצע החלפת מנעול באופקים, כדי למנוע גניבת ציוד אישי ולקבל ביטחון מלא כבר מהיום הראשון.

הזמנת מנעולן בשעת חירום

מומלץ להזמין מנעולן כמה שיותר מהר כאשר ישנו חשש לאדם הנעול ברכב או בבית או כאשר מדובר במקרה חירום בו נתקעתם מחוץ לדלת הבית ללא מפתח או עם מפתח שבור ואתם מאחרים למקום מסויים.
כאשר מזמינים שירותי החלפת מנעולים באופקים חשוב לבחור במנעולן מומחה וודאי שלא בחובבן שעלול לגרום לכם ליותר נזק מאשר תועלת. אך כיצד תוכלו לוודא האם המנעולן מקצועי? 
תוכלו לוודא זאת על ידי המלצות מחברים וכמובן על ידי הצגת תעודת מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל המעידה על רצינות ומקצועיות וסיום קורס מקצועי בתחום וכמובן אמינות- זהו אישור יושר ממשטרת ישראל.
מנעולן מקצועי, יקפיד לשאול אתכם שאלות בשיחת הטלפון בטרם הגעתו אליכם, על מנת שהוא יביא עימו את כלי העבודה הדרושים, הצילינדרים או המנעולים שצריך מבלי לעכב אתכם כלל.