המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים באור יהודה  052-960-1919

החלפת מנעולים באור יהודה

ישנם מספר דברים חשובים במיוחד שחשוב לקרוא לפני ביצוע פעולת החלפת מנעולים באור יהודה. ראשית, חשוב לבדוק למה אתם מעוניינים להחליף את המנעולים. לפעמים נית להחליף רק את הצילינדר, ולפעמים אכן צריך להחליף מנעול בדלת. ישנם מקרים שצריך רק לשמן את המנעל או להבריג בורג שהשתחרר.. באמת צריך לבדוק מה הסיבה שבגינה אתם מעוניינים בחלפת מנעולים באור יהודה.
אם המפתח איננו מסתובב חלק בחור הצילינדר או שצריך לשמן או להחליף את המנעול (לעולם לא לשמן את הצילינדר!! רק את המנעול) ואולי הצילינדר התקלקל. לפעמים יהיה ניתן לתקן את זה בעלות סמלית של הגעת ביקור מנעולן. 

החלפת מנעולים באור יהודה, רק אצל מומחים

החלפת מנעולים באור יהודה הינה עבודה בעל משקל כבד בתחום הביטחון שכן זוהי עבודה נפוצה במיוחד. החלפת מנעולים באור יהודה מתבצעת רק בידי מנעולן מקצועי ומוסמך בתחום המנעולנות. כבר קרו מקרים שדיירים ביצעו החלפת מנעולים באור יהודה לא על ידי מנעולן מוסמך, הפעולה גרמה להם לנזק לדלת, העבודה לא בוצעה כראוי. אז אם יש לכם דוד או חבר שמתנדב להחליף עבורכם את המנעול בלי שום ניסיון קודם סרבו בנימוס, ייתכן שזה רק יעלה יותר לתקן את הנזק שנגרם.
עבודה של החלפת מנעולים ב
אור יהודה היא לא פעולה מסובכת כל כך, בעיקר אם מדובר על מנעול מכני פשוט. עם זאת, חשוב להפקיד את העבודה הזו מנעולן מקצועי.
הסיבה לכך נעוצה בעובדה שבסופו של עיניין מדובר בביטחונכם האישי ושל הרכוש שלכם.

מסיבה זו גם עדיף שלא לנסות לחסוך בתחום של החלפת מנעולים באור יהודה.

כלומר,אם ישנו פער של 100 ₪ במחיר בין שני סוגי מנעולים (או צילינדרים) והמנעול היקר יותר מספק ביטחון והגנה טובה יותר, הרשו לעצמכם, זה פריט מאוד חשוב שכן הביטחון שלכם הוא בהחלט לא המקום הנכון לחסוך בו.