המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים באור עקיבא  052-960-1919

אבטחת הבית בדירות- החלפת מנעולים באור עקיבא:

מתגוררים בשכירות באור עקיבא? עתידים לעבור לדירה באור עקיבא? אבטחת הבית צריכה לעמוד בראש סדר העדיפויות שלכם. 
בדירות שכורות מומלץ להחליף את המנעולים בכל פעם שמתחלפים השוכרים. הדבר נכון גם עבור בעל הנכס וגם עבור השוכרים, מהסיבה הפשוטה שאין לדעת מי מחזיק בעותק של המפתחות לדירה לאחר שהדיירים עזבו את הדירה, הרי לא תרצו ש
אנשים יסתובבו עם מפתח הדירה הפרטית שלכם.

אם כך, ישנה חשיבות רבה להחלפת המנעולים והצילינדרים של דלתות הכניסה לבית. וכאשר אתם מבצעים מעבר דירה, הזמינו מנעולן מוסמך שיבצע את העבודה בהקדם האפשרי.

גם אם אתם לא גרים בשכירות ואתם עוברים להתגורר בדירה או בבית פרטי באור עקיבא, מומלץ שתחליפו את המנעולים למנעולים איכותיים במערכת נעילה מתקדמת. גם בדלתות כניסה אחרות לבית לדוגמא דלת הכניסה מהחניה או דלתות ממרפסות או מגינות לתוך הבית, חשוב להתקין מנעול טוב ואיכותי שיספק הגנה נאותה.

רצוי להשקיע במערכת נעילה משוכללת כאשר מדובר בבתים פרטיים. היעזרו לשם כך במנעולן מקצועי שעובד באיזור אור עקיבא או קיסריה והזמינו אותוביום המעבר אם לא לפני כן, בכדי שיבצע את העבודה הנדרשת בכל דלתות הבית וכן בשער הכניסה, ואם תזדקקו לשלט לשער חשמלי נוכל לעזור.
 

השימוש במנעולן מקצוען - החלפת מנעולים באור עקיבא:

אם אתם זקוקים לשירותי מנעולן, חפשו מנעולן מקצועי שיגיע לביתכם לבצע עבורכם את העבודה באופן מקצועי. כמו בכל תחום גם במקצוע המנעולנים תמצאו מנעולנים מקצועיים במיוחד וגם כאלה שפחות מקצועיים. מעבר לכך, רובם מנעולנים ישרים והוגנים ויש מי שהולך בדרכים אחרות פחות ישרות. הקפידו על שימוש במנעולן מורשה. החלפת מנעולים באור עקיבא מבצעים עם מנעולן מורשה בלבד כי זהו נושא רגיש עם חדירה לפרטיותכם.

משום שמנעולנים זמינים למתן שירותי מנעולנות לאורך כל שעות היממה, קורה שלקוחות נמצאים במצבי לחץ וממהרים להזמין את המנעולן הראשון שעולה בתוצאות החיפוש הממומן בגוגל. לפעמים הבחירה תהיה טובה ולפעמים לא, אם אין לכם זמן לשוחח מספר דקות בטלפון עם המנעולן, להסביר לו את הבעיה, ולוודא שהוא מנעולן מוסמך, אתם בעצם בוחרים לבטוח באדם שאינכם מכירים, ועדיין תהיו צריכים לסמוך עליו שיבצע את העבודה כראוי.
דרך טובה לברר עם איזה מנעולן יש לכם עסק חפשו באינטרנט ביקורות או המלצות עליו ותבררו בנוגע לאחריות על השירות והמוצר שהוא מתקין..

במידה והמנעולן יספק לכם אחריות וקבלה מסודרת, סימן שהסבירות שהוא ייעלם לכם תהיה נמוכה במידה ותהיה תקלה בעבודה שביצע.