המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים באזור  052-960-1919

מרכז המנעולים הארצי מספקים שירות החלפת מנעולים באזור כבר כמעט 10 שנים.  צוות המנעולנים שלנו הינם מוסמכים באישור משטרתי. ומעניקים את השירות הטוב ביותר.

שירותי החלפת מנעולים באזור מתבצעת 24 שעות ביממה, כך שאם חזרתם מבילוי באמצע הלילה ואתם לא מוצאים את המפתח אנו נוכל לעזור לכם, גם אם ממש מאוחר. 

מדוע זה הכי מהיר להזמין אותנו להחלפת מנעולים באזור?                                    
אנו מחזיקים מנעולן מאוד מקצועי אשר מתגורר באזור הוא נמצא ומכיר את האיזור ויכול להגיע בתוך מספר דקות. לכן אין צורך להזמין מנעולן מאיזור אחר. אנו מספקים שירות לכל מי שגר באזור חולון והסביבה. 

החלפת מנעולים באזור בעת מעבר דירה

רוב הדיירים דואגים לבצע החלפת מנעולים באזור כאשר הם נכנסים לדירה שכורה חדשה.
במידה ותחליטו לא לבצע החלפת מנעולים ב
אזור זה ממש כמו לתת מפתחות לזרים גמורים של הדירה החדשה שלכם. מן הסתם זה לא רצוי ולכו תדעו מי האנשים שמחזיקים במפתח שלכם, לא כולם אנשים ישרים. אין לדעת מי גר בדירה לפניכם ואין לדעת כמה כסף הוא יוכל לקבל עבור המפתח לדירה שלכם.

חשוב להבין שהביטחון בדירה בהחלט שווה יותר מעלות החלפת צילינדר באזור. כמו כן, כאשר מבצעים החלפת מנעולים באזור, חשוב מאוד להתאים אותו לרמת המיגון הראויה ולהתקיןם מנעול נורמלי שיחזיק כמה שנים ולא כמה חודשים. חשבו על כך, תוספת של 100-200₪ יכולה בקלות לגרום לכם להיות רגועים ושלווים יותר בלילה.

מה חשוב לוודא לפני שמבצעים החלפת מנעולים באזור?

הדבר הראשון שיש לברר הוא מול מי אתם עובדים ,האם הוא אמין ומקצועי? כיצד תבררו זאת?
ובכן, ראשית אנו ממליצים לכם לבקש ממנו אישור מנעולן מורשה שמתיר לו לעסוק בתחום. שוחחו איתו ובדקו האם הוא עונה במקצועיות ולעיניין על שאלות שהוא נשאל.

לאחר מכן אנו ממליצים לכם לוודא שאכן המנעול שרכשתם הינו מנעול מקורי וכי הוא מגיע באריזה המקורית שלו שהיא אטומה עם חמישה מפתחות לרוב. בקשו ממנעולן באזור תעודת אחריות על עבודת ההתקנה וכמובן שגם חשבונית רשמית. ובכל הקשור לאריזה המקורית של הצילינדר או המנעול, וודאו שהוא פותח את האריזה בנוכחותכם..