המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים באלעד  052-960-1919

החלפת מנעולים באלעד

פריצת / החלפת מנעולים - רק על ידי מנעולן מקצועי ואמין עם רישיון

כאשר אנשים חושבים על המושג "פריצת מנעולים" מיד עולה בדמיונם גנב המבצע עבירה פלילית, זה נכון במידה והפריצה מתבצעת ללא בעל הנכס או ללא אישורו. 
לכן, כאשר מנעולן מורשה מגיע לפרוץ מנעול הוא משיג את אישורו של בעל הנכס, ופורץ בנוכחותו או נוכחות אדם מורשה מטעמו של בעל הנכס. 
כל בעל מקצוע שברצונו לעסוק במנעולים חייב להציג תעודת יושר ממשטרת ישראל בתחילת קורס מנעולן. זהו תנאי הכרחי שנועד למנוע מעבריינים לרכוש ידע שיסייע להם בביצוע עבירות פליליות.

על מנת שתהיו בטוחים שבעל המקצוע שהזמנתם לעבודת פריצת מנעולים או החלפת מנעולים באלעד הוא אדם ישר ואמין, אל תהססו לבקש לראות תעודת מנעולן מורשה שלו עם תמונה שלו. עצם הצגת תעודה זוהי הבטחה שבעל המקצוע עבר הכשרה מקצועית להחלפת מנעולים והתעסקות במנעולים בכלל.
בנוסף, תעודה זו מוכיחה שמדובר באדם ישר ואמין, ושרוב הסיכויים שהוא לא ינצל לרעה את האמון שתתנו בו.

החלפת מנעולים באלעד במקרה של דירה חדשה ומקרים נוספים


האם הקדשתם מחשבה למי היו שייכים מפתחות דירתכם עד עכשיו? כמה ידיים עברו? האם המפתחות שוכפלו? האם תהיתם מה יקרה אם מחזיקי המפתחות יחליטו להשתמש במפתח לשם גניבה?

אל תחכו להפתעות בלילה או כאשר לא תהיו בביתכם! החלפת צילינדר בדלת הכניסה של ביתכם היא הפעולה הנכונה לשקט נפשי ולרוגע וביטחון שאף אדם לא יכול לחדור למרחב הפרטי שלכם.

אנו מספקים החלפת צילינדר במחירים הוגנים, אנו בעלי תעודת מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל ומספקים ומתקינים לצרכנים מנעולים חדשים באריזות חדשות בלבד.

מקרים נוספים שאשר מחייבים החלפת מנעולים הוא אובדן / גניבה של צרור המפתחות של הבית , לאחר שיפוץ נרחב של הבית שבו נמסר מפתח לקבלן לפועלי שיפוץ, או לחברת ניקיון. 

בכל אחד מן המקרים הללו תהיו נתונים לאיום שהמפתח שלכם שוכפל אלא אם כן יש לכם מפתח עם כרטיס נגד שכפול, במידה ואין, מומלצת החלפת צילינדר גם אם הוחזר לכם המפתח המקורי.

בחרו בשירות החלפת מנעולים באלעד ותצאו מרוצים 052-960-1919