המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים באשדוד  052-960-1919

החלפת מנעולים באשדוד במקרה של דירה חדשה ומקרים נוספים


האם חשבתם בעבר למי היו שייכים מפתחות הבית שלכם עד עכשיו? כמה ידיים עברו? האם שוכפלו? ומה יקרה אם הם יחליטו להשתמש במפתח לא למטרת ביקור?

אל תחכו להפתעות באמצע הלילה או כאשר תהיו בחופשה! החלפת צילינדר בדלת הכניסה לביתכם היא הצעד הנכון לדרך בטוחה ומוגנת. 

אנו מספקים החלפת צילינדר באשדוד במחיר זול יחסית לשוק, אנו בעלי תעודת מנעולן מורשה ומספקים מנעולים חדשים באריזות חדשות בלבד. נשמח לבצע עבורכם החלפת מנעולים באשדוד באופן מקצועי אמין ויעיל.

מקרה נוסף שידרוש החלפת מנעולים באשדוד הוא אובדן / גניבת צרור המפתחות , לאחר שיפוץ נרחב של הבית שבו נמסר מפתח לקבלן השיפוצים או פועלי שיפוץ, או עובדי ניקיון. 

בכל אחת מן הסיטואציות האלו אתן נתונים לסכנה שהמפתח שלכם שוכפל אלא אם כן יש לכם מפתח עם כרטיס מוגן משכפול, במידה ולא מומלצת החלפת צילינדר גם אם הוחזר לכם המפתח המקורי, מכיוון שאין לדעת אם המפתח שוכפל.


אם אתם זקוקים למנעולן מקצועי לביצוע החלפת מנעולים באשדוד או שירותי פריצת מנעולים עבור דלת ביתכם, העסק שלכם, הכספת, או הרכב שלכם, לרוב מדובר במקרה חירום: ננעלתם מחוץ לרכב או לדירה, הילדים נעולים בבית והמפתח נשבר, צרור המפתחות אבד... במצבי חירום אלו אין זמן או אפשרות לבצע סקר שוק לחפש מנעולן מקצועי, אמין, וזול שיגיע במהירות על מנת לפרוץ או להחליף את המנעול שלכם. בגלל לחץ זה, לא מעט צרכנים נפלו כקורבנות למנעולנים חובבנים שלא הצליחו לבצע כראוי את העבודה שאליה הוזמנו או מנעולנים לא ישרים ללא שום רישיונות כ"מנעולן מורשה", ועקב בחירה חפוזה בהם נגרם נזק. 

אנו מנעולנים מוסמכים מחברת מרכז המנעולים הארצי ומבצעים החלפת מנגנוני נעילה באשדוד, החלפת מנעולים באשדוד לכל סוגי הדלתות, תיקון דלתות באשדוד ועוד. אנו נוקטים באמצעי בטיחות קפדניים בעת עבודות מסוג זה על מנת למנוע מקרי הונאה ופריצות. אנו פותחים את אריזת הצילינדר לעיני הלקוח.

בחרו בשירות החלפת מנעולים באשדוד ותצאו מרוצים 052-960-1919