המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים באשקלון  052-960-1919

זמינות ואמינות בראש ובראשונה בעת הזמנת שירות החלפת מנעולים באשקלון:

כאשר אתה נתקל במקרי חירום כמו נעילת הילד שלך בשירותים או ברכב, תקיעת הדלת בדיוק בבוקר כשצריך לצאת לעבודה, אתה מבין שיש שתי תכונות חשובות שמנעולן חייב להתאפיין בהן- זמינות ואמינות. במיוחד כאשר הוא מגיע לביצוע עבודת החלפת מנעולים באשקלון, בביתך או בעסק שלך.

זמינות- תורמת לחזרה מהירה לשגרה ולסדר היום במהרה. אם המנעולן יקבע איתכם למחר ואתם עם דלת פתוחה הוא לא עזר בשום עניין, כי כשמדובר במקרה דחוף אין לדחות אותו.
אמינות- כאשר אתם מזמינים מנעולן אתם חייבים לסמוך עליו ולדעת שהביטחון שלכם חשוב לכם, למעשה אתם מפקידים בידיו את המפתח לבית או לרכב שלכם שזה דבר רגיש ואישי.

אם אתם זקוקים לשירות החלפת מנעולים ב
אשקלון וחשוב לכם שהוא יהיה מיידי ומקצועי וללא הסבת נזק הרי שהגעתם למקום הנכון. מרכז המנעולים מספקים שירותי החלפת מנעולים באשקלון במחירים אטרקטיביים. 

החלפת מנעולים באשקלון- יש הרבה מנעולנים, אבל אין הרבה מקצוענים

אנו עושים מאמצים גדולים על מנת להגיע ללקוחותינו במהירות לתת מענה מיידי ללא המתנה ארוכה ומתסכלת.ההגעה אצלנו מיידית, בפרק זמן שלא עולה על חצי שעה, לכל מקום.

החלפת מנעולים באשקלון מתבצעת אצלנו ברצינות ובמקצועיות, אנו צברנו במהלך שנות העבודה שלנו ידע מקצועי וניסיון רב. אנו מכירים את כל סוגי המנעולים ואת כל מנגנוני הנעילה השונים כמו את כף ידנו.

שירות החלפת מנעולים באשקלון מתבצע ברוגע, נחת, בסבלנות, בדייקנות, ללא הפעלת כוח פיזי כשלא צריך וכך אנו מצליחים לפרוץ כל מנעול ומבצעים החלפת מנעול ללא נזק ולמניעת הוצאה כספית מיותרת.
בעת ביצוע החלפת מנעולים באשקלון אנו משתמשים בכל שיטות הפריצה המקובלות, לא נעזרים בלום ולא מסבים נזק לדלת, למנגנון הנעילה או למשקוף, אנו מגיעים עם פתרונות יצירתיים לכל מצב ולכל תקלה.


מתי מבצעים החלפת מנעולים באשקלון?  
הסיבות להחלפת מנעולים באשקלון או בכל מקום אחר הן רבות ומגוונות, חלקן מגיעות ממקרה חירום ואחרות פחות דחופות אשר מאפשרות לצרכן לקבוע עם המנעולן זמן שנוח לו, אפילו בעוד מספר ימים.
לעיתים מדובר אובדן מפתח, מפתח תקוע בצילינדר הדלת, לאחר פריצה, לאחר מעבר דירה, לאחר שיפוץ דירה ועוד. 


מקצועיות מעל הכל

אנו מקפידים על העסקת מנעולנים מורשים בלבד, בעלי אישור ממשטרת ישראל וזאת על מנת שנוכל לספק שירות מקצועי ואמין לצרכנים שלנו. כל המנעולנים ממרכז המנעולים הארצי הינם בעלי הסמכה והכשרה אשר דרושה לעבודה בתחום המנעולנות על פי חוק.

ההתמחות של צוות המנעולנים שלנו היא החלפת מנעולים באשקלון או בכל מקום אחר, בפריצת מנעולים מכל סוג,  ולכל דלת. אנו מקפידים על ביצוע עבודה באופן יעיל וזהיר. 
בנוסף, אנו מחזיקים כלי עבודה וכלי פריצה מתקדמים בעלי טכנולוגיה מתקדמת וזאת על מנת לספק עבורכם פתרון לכל בעיה שתצוץ, צפויה או לא.