המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בבאר יעקב  052-960-1919

מהם המקרים שבהם לבצע החלפת מנעולים בבאר יעקב הוא הכרח?

• בעת כניסה לבית / בית עסק חדש
• מנעול הדלת או צילינדר הדלת תקולים, מתחילים להראות סימני שחיקה
• גניבת / אובדן מפתחות

היתרונות בהחלפת מנעול אצלנו

  • יושר ואמינות- אנו עובדים באישור משטרת ישראל, בעלי תעודת מנעולן מוסמך, מבצעים עבודה מקצועית וישרה, תמיד נהיה הוגנים ונגיד את המחיר לפני ביצוע העבודה.
  • עבודה מושלמת- צוות המנעולנים שלנו הינו מקצועי ובעל ותק של שנים בתחום המנעולנות עם ניסיון רב, אנו מבצעים עבודה מקצועית ללא דופי. תוכלו להיות בטוחים שהעבודה הושלמה בהצלחה ללא תקלות חוזרות עם ההגנה הטובה ביותר אם תשתמשו בשירותינו.
  • מחירים הוגנים ונוחים- אספקת שירותי החלפת מנעולים בבאר יעקב במקצועיות רבה מבלי להתפשר על מחיר, הגעה מיידית, 24 שעות ביממה. תמיד נסכם מחיר מראש.

 

הפתרון לשמירה על בטיחונכם הוא החלפת מנעולים באופן מקצועי


למעשה, באופן גורף לא ניתן לפתור תקלות אקראיות במנעול באופן עצמאי, ובמידה ונדרשת החלפת מנעול, במיוחד בדלת כניסה שהיא מאסיבית וקשה יותר לעבוד איתה, כדאי להיעזר בשירותים מקצועיים.
אם וכאשר החלטתם להזמין מנעולן מאוד חשוב שתוודאו שהמנעולן שתכננתם להזמין להחליף מנעול בדלת שלכם יהיה אמין, מקצועי ובעל ניסיון רב, לצורך ביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר.
חשוב שתבדקו שאכן יש לו תעודת מנעולן מורשה.

החלפת מנעולים בבאר יעקב - המנעול כבר ישן

חשוב להחליף מנעול בדלת כניסה לדירה 1 ל5 שנים וזאת בגלל התקדמות הטכנולוגיה. ישנה אפשרות למנוע פריצות אם משתמשים בדגמים חדשניים של מנעולים אשר מקשים על הגנבים לפרוץ את הדלת.
עלות החלפת מנעול תהיה זולה הרבה יותר מאשר נזק של פריצת גנב לביתכם כמובן.
החלפת מנעולים ישנים, זוהי פעולה חשובה להגברת רמת המיגון בביתכם. למנעול יש בלאי באופן טבעי, כמו כל חומר, הוא עובד פחות טוב לאחר מספר שנים של עבודה, פריצת
 מנעולים ישנים היא קלה יותר, ובנוסף גנבים מכירים מנעולים כאלה ופיתחו שיטות לפרוץ אותם במהירות, לכן אל תהססו לבצע החלפת מנעולים בבאר יעקב במיוחד כאשר המנעול ישן.
החלפת מנעולים ב
באר יעקב או בכל מקום אחר דורשת בעל מקצוע בעל אישור יושר ממשטרת ישראל, ניסיון וידע בביצוע פעולה זו, במיוחד כאשר לא מדובר בדלת פנים. 

החלפת מנעולים בבאר יעקב-  שחיקת המנעול בעקבות שימוש אגרסיבי או שגוי

בעיית נעילה מתרחשת לאחר שימוש לא נכון במנעול הדלת.
עצות איך לא לגרום לנזק למנעול שלכם.

טריקת הדלת- שוחקת את מנגנון הנעילה ואת מכלול החלקים הפנימיים של הדלת.
שימון המנעול באמצעות שמן בישול-  שמן בישול גורם לאבק ולכלוך להידבק למנעול ומדביק בין חלקי מנגנון הנעילה וכתוצאה מכך הוא יפסיק לעבוד תוך חודש.

תליית משקל כבד על מנעול הדלת לאורך זמן לדוגמא תליית מגבות או תיקים על ידית הדלת, משקלם יוצר עומס על המנעול, מכביד עליו וגורם לנזק בלתי הפיך, ואז אין ברירה מבצעים החלפת מנעולים בבאר יעקב.

החלפת מנעולים 24/7 במקצועיות ומהירות על ידי מנעולן מורשה.