המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בבית דגן  052-960-1919

במקרים בהם דלת הבית נתקעה, אבדו או נגנבו לכם צרור מפתחות הבית, הדלת חורקת, ועוד מסתבר שהנכם זקוקים לשירותיו של פורץ מקצועי, כשצריך למצוא מנעולן בבית דגן שהוא גם אמין, גם מקצועי וגם בעל רישיון לעסוק בתחום זה לפעמים מסובך. במיוחד כאשר אתם מחפשים גם מחיר אטרקטיבי...
לשימחתכם, הרי מצאתם!! מרכז המנעולים הארי מספקים לכם 24 שעות ביממה מנעולן מוסמך ומקצועי ושיוכל לתת לכם מחיר אטרקטיבי באמינות רבה, עם רישיון עסק!

מחיר אטרקטיבי עבור פריצה או החלפת מנעולים בבית דגן

אם תפנו אלינו אנו מבטיחים שאנחנו לא נגנוב אתכם, אנחנו מאוד הוגנים ותמיד המחירים שלנו יהיה מותאמים למחיר השוק או נמוכים ממנו, אף פעם לא גבוהים ממנו.
חייגו אלינו ותווכחו בכך שהמחיר הניתן לכם הינו הוגן ונמוך ביחס לשאר המנעולנים שמציעים שירות דומה.
המחיר אצלנו תמיד מסוכם מראש על מנת למנוע הפתעות ובעיות.

 

דרכים למניעת מקרי חירום

דלתות הן פריט אשר נמצא בשימוש יומיומי בתדירות גבוהה יחסית, שכן, לפחות מספר פעמים ביום הדלת תיפתח ותיסגר, לכן היא יכולה להישחק בחלוף השנים והמנעול והצילינדר המותקנים בה עלולים להיהרס. חשוב לציין כי במידה ותיווצר בעיה בדלת הבית, כדאי להיות ערניים לה, מכיוון שאם דלת מתחילה לחלוק או שהצילינדר פתאום מסתובב קשה, ושלא תטפלו בה בזמן , יכולה בקלות לא להיפתח יותר, להיתקע, ולא משנה כמה תתאמצו היא תישאר סגורה, תאלצו להזמין פריצה על ידי מנעולן, ופריצה עלולה לעלות לכם יותר כסף מאשר תיקון התקלה בדלת בזמן. לכן, גלו עירנות ובמקרה של בעיה בדלת או בצילינדר הזמינו בדחיפות מנעולן מקצועי.