המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בבת ים  052-960-1919

התקלות בצורך לבצע החלפת מנעולים הוא תדיר מאוד, מבצעים פעולה זו כתוצאה מסיבות מגוונות- בלאי של המנעול / צילינדר הקיים, אובדן מפתח, מעבר דירה או תקלה במנגנון הנעילה. בכל מקרה כזה או אחר, חשוב לדעת שהחלפת המנעול או הצילינדר תהיה חייבת להיות מלווה על ידי מנעולן מוסמך מנוסה בתחום.

סוגים שונים של החלפת מנעולים

מנעולן מקצועי מטעמנו ידע לבצע החלפת מנעולים מקצועית עבור כל סוגי המנעולים וכל סוגי הדלתות. המנעולן ידע לבצע את ההחלפה כנדרש- או למנעול מאותו הסוג שהיה אצלכם בדלת או לייעץ לכם האם מומלץ עבורכם להחליף את הסוג של הצילינדר או את סוג המנגנון לסוג אחר ממה שהיה מותקן בדלת.
המנעולן יגיע עם מספר סוגי צילינדרים או מספר סוגי מנעולים , בהתאם לחלק אותו אתם צריכים, יציג בפניכם את הבחירות המתאימות ביותר עבורכם.
המנעולן מביא איתו סוגים רבים של מנעולים מהסיבה שמדובר באופי עבודה של מעכשיו לעכשיו, וגם כדי לתת ללקוחות פתרון מיידי בכדי לא להשאיר אותם עם דלת פתוחה.

אם גם אתם זקוקים לשירות מאיתנו או ייעוץ בנושא החלפת מנעולים, פריצת מנעולים ועוד, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ.
 

החלפת מנעולים בבת ים לאחר מעבר דירה:

במצב בו אתם מחליפים מנעולים לאחר מעבר דירה יש לכם סיבות רבות להיות מרוצים על ההחלטה הנבונה שלכם ותהיו בטוחים שמדובר על הוצאה שולית לעומת ההוצאה שהייתה עלולה להתממש אם לא הייתם מחליפים את הצילינדר בדלת הכניסה לבית החדש.
לאחר מעבר דירה ישנה חשיבות רבה להחלפת צילינדר בדלת הכניסה ואם יש דלתות כניסה נוספות גם בהן יש להחליף מנעול כמובן כדי להימנע מפריצה. כדי שתהיו בטוחים שאתם היחידים אשר מחזיקים במפתח לביתכם.
לא תוכלו להיות בטוחים שאין עותק של המפתח שלכם אצל הדיירים הקודמים או אצל השיפוצניקים שעבדו בדירה לפני שנכנסתם.. תתארו לכם סיטואציה שהמפתח אכן שוכפל והגיע לאדם פלילי שרוצה לגנוב, בשעה שלא תהיו בבית או בלילה כשתישנו הוא יכנס בעזרת המפתח, יגנוב דברים וכסף או במקרה גרוע יותר תתיקלו בו באמצע הלילה! יש לכם אפשרות להימנע ממצבים אלו כי הם קורים כל כך הרבה...הם ניתנים למניעה בקלות על ידי החלפת מנעול בבת ים או בכל מקום אחר. 
צוות המנעולנים שלנו ישמחו להציג בפניכם מנעולים וצילינדרים מסוגים שונים, את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם, וגם יציגו לכם מנעול כספת עליון , כי כאשר גנבים רואים את דלת אשר מתוגברת במנעול כספת הםמוותרים מייד כי זמן פריצה של מנעול זה הוא ארוך מאוד, מרעיש במיוחד ובעל קושי רב.

 

החלפת מנעול בבת ים בדירות פרטיות תתרחש כאשר:

  • פריצה או ניסיון פריצה- ונגרם הרס של המנעול או לחלופין פריצה מקצועית של מנעולן אשר במהלך הפריצה קדח את הצילינדר.
  • אובדן מפתח - ללא הצלחה לאתר היכן נפל ומתי
  • מעבר דירה
  • לאחר שיפוץ מקיף שבמהלכו נכנסו לדירה בעלי מקצוע רבים עם המפתח שלכם ללא נוכחותכם.