המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בגבעתיים  052-960-1919

החלפת מנעולים בגבעתיים על ידי מיטב המומחים

כאשר אתם זקוקים להחלפת מנעולים או החלפת צילינדר כדאי לבדוק האם המנעולן אותו אתם מתכננים להזמין הינו מנעולן מורשה, האם הוא אמין ושירותי. לרוב ניתן לדעת על פי האתר והשיחה הטלפונית, ולפעמים ניתן פשוט לקבל המלצה מחבר..

דבר נוסף שצריך לשים עליו דגש לאחר שהמנעולן הגיע הוא שהצילינדר או המנעול שהוא מתקין לנו הינו איכותי ושיש עליו אחריות. ובנוסף, שימו לב שהוא מגיע באריזה אטומה.

בחרו במנעול או צילינדר איכותי, הדבר ימנע פריצות או יקטין אותן באופן משמעותי. מנעולן טוב יתן לכם נחת ומנוחה במיוחד כאשר אתם ישנים  בלילה או כאשר אתם בחופשה, כי אתם תדעו שביתכם מוגן ובטוח.

 

החלפת מנעול לא תקין


אנחנו בתור לקוחות שואפים לכך שהמנעול והדלת יפעלו תמיד באופן חלק ולאורך שנים, באופן חלק ומהיר. אך לצערנו לפעמים דברים אלו משתבשים ונוצרים תקלות במיוחד בערים סמוכים לים, או במקומות בהם השימוש בדלת נעשה בתדירות גבוהה. 
המפתח שלכם מסתובב בקלות יתרה במנעול? אין התנגדות כלל? 
סיכוי גבוה שקיימת בעיה במנגנון הנעילה. שימוש במנגנון נעילה לא תקין יגרום להרס הצילינדר ועלול להסתיים במצב שהוא המפתח נשבר בתוך הצילינדר או שהדלת נתקעה ולא ניתן לפתוח אותה ללא פריצה מקצועית ושחרור הבריחים.

יתרה מזאת, אם מנגנון הנעילה שלכם לא תקין או שממש עומד להתקלקל מכיוון שהוא רופף ואתם מרגישים שאין אחיזה טובה במפתח , שתדעו שהדלת שלכם הרבה יותר קלה לפריצה מדלתות אחרות, לכן אנו ממליצים לכם לא לחכות שהבעיה תחמיר, הזמינו מנעולן עוד היום והדבר יקנה לכם לכם ראש שקט.