המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בגבעת אולגה 052-960-1919

במקרים שאתם לא מוצאים את המפתח או שהדלת לא מצליחה להיפתח הצעד הנכון ביותר עבורכם הוא הזמנת מנעולן מקצועי שידאג לפריצת הדלת והחלפת מנעולים בגבעת אולגה במקצועיות ללא נזק.
מנעולן מורשה הוא בעל המקצוע הנכון שצריך להזמין במקרים של בעיות נעילה, בעיות במנעולים ודלתות. המנעולן מסוגל לפרוץ עבורכם את כל דלת באופן בטיחותי ללא נזק ולהתקין עבורכם מנעול איכותי שיעבוד למשך שנים.

במידה והמפתח לדירה אבד לכם ואין לכם מפתח ספייר, או שיש חשש שהמפתח מוחזק בידיים לא ישרות תוכלו ליצור עימנו קשר ונוכל להכין עבורכם מפתח חדש לדירה, במקרה כזה החלפת מנעולים בגבעת אולגה תהיה הכרחית. מנעולן מוסמך מחברת מרכז המנעולים הארצי מספק החלפת מנעולים בגבעת אולגה במקצועיות רבה במשך שנים והוא בעל תעודת אחריות ויוכל לבצע עבורכם כל עבודת מנעולנות בקלות ומהירות.

 

 סוגים שונים של מנעולים וצילינדרים:

קיימים סוגים רבים של מנעולים וצילינדרים עבור דלתות כניסה, הינם בעלי רמות מיגון שונות ובעלי מחירים שונים. מנעול צילינדר לדלתות פלדלת ודלתות כניסה מגיע במידות וגדלים שונים הרי כל דלת הינה שונה מהשניה, מנעולן מקצועי מתאים את סוג הצילינדר הנכון עבור הדלת שלכם ויוכל להציג לכם מספר סוגי צילינדרים ותוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר מן המבחר במסגרת החלפת מנעולים בגבעת אולגה.

מנעול צילינדרהוא המנעול הנפוץ ביותר בדלתות פלדלת בישראל ולכן הינו מוכר לכולם. ישנו מגוון רחב של צילינדרים אשר נבדלים זה מזה ברמת המיגון שהם מספקים. כמובן שעלותם תהיה שונה גם כן, ישנם צילינדרים שמחירים 250 ש"ח כולל עבודה ויש צילינדרים שמחירם יעמוד על 700 ש"ח. כמובן שיש טווח רחב של צילינדרים בינהם שנוכל להציע ולהתאים לכם, ולכן אנו מגיעים אליכם עם ניידת שירות מלאה בסוגים שונים של צילינדרים ומציעים את שירותי החלפת מנעולים בגבעת אולגה.
 

חשוב להבחין במספר נקודות בעת החלפת מנעולים בגבעת אולגה:

כאשר המנעולן כבר אצלכם בכדי לבצע החלפת מנעולים בגבעת אולגה, מומלץ מאוד שתשימו לב אם הוא אמין. בחנו איזה צילינדר הוא מתקין בדלת שלכם, האם הוא מגיע באריזה סגורה הרמטית.. שימו לב שהמנעולן מוסר לכם 3-5 מפתחות ספייר שמצורפים באריזה , מספר המפתחות המצורפים משתנה מדגם לבכל דגם של צילינדר.
תעודות והסמכות: למנעולן חייב להיות עליו או באתר שלו תעודת מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל. כאשר אתם עובדים עם מנעולן תוודאו שהוא מנעולן מקצועי ומוסמך ולא חובבן.