המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בגדרה  052-90-1919

החלפת מנעול- מתי מבצעים ומדוע?


החלפת מנעולים בגדרה או בכל מקום אחר תתבצע מכמה סיבות: אובדן / גניבת המפתחות, כאשר נכנסתם לדירה חדשה, או כאשר המנעול הישן כבר חורק. אולם כדאי לפני שתמהרו לבצע החלפת מנעולים בגדרה אנו ממליצים לכם ללמוד מעט על הנושא בכדי שתוכלו לעשות בחירה חכמה ומושכלת יותר.
ראשית, צריך לדעת שלא כל תקלה במנעול מחייבת החלפת מנעול מיידית. יותר מכך, ישנן תקלות פשוטות שתוכלו אפילו בכוחות עצמכם לתקן.
שמירה על הדלת והמנעול זהו נושא חשוב במניעת תקלות חוזרות והרס של מנעולים, ישנם מספר דברים שאנו ממליצים להימנע מהם בכל אופן- טריקת דלת, תליית פריטים על ידית הדלת, ומניעת משחק עם הדלת, כלומר שהילדים לא יפתחו ויסגרו וינעלו את הדלת עשרות פעמים בשעה, הדלת היא לא משחק ועלולה להתקלקל ויותר חשוב מזה עלולה להיסגר לילדים על האצבעות. זהו דבר שאנו חייבים להדגיש מכיוון שנתקלים בתופעה זאת המון פעמים. שמירה חיי המנעול תביא למניעה של צורך בהחלפת מנעולים ותחסוך לכם את אי הנעימות והפרוצדורה הנגרמים כתוצאה מקלקול המנעול. 

 

הוספת מנעול כספת עליון בדלת:

לפעמים במקום ביצוע החלפת מנעול ניתן פשוט להוסיף מנעול נוסף לדלת, מנעול כספת עליון מהוות הגנה מושלמת עבור מניעת פריצת הדלת שלכם, אפילו אם מנעול אחד לא בשימוש, מנעול כספת עליון מהווה גורם הרתעה משמעותי מול הפורץ הפוטנציאלי. 
בימינו כאשר תחום המנעולים הפך לתחום טכנולוגי מורכב ומתקדם הדרך הפשוטה ביותר להשתדרג מבחינה טכנולוגית בדלת היא פשוט לקנות את אחד המנעולים מהסדרות האחרונות של המותגים המובילים. חברות מנעולים רבות מציעות מבחר גדול של אמצעי נעילה חדשניים המספקים מענה לצרכים בטיחותיים שעלולים להתעורר.

החלפת מנעולים צריכה להתבצע אך ורק על ידי מנעולן מורשה אשר החלפת מנעולים היא לחם חוקם היום יומי. עבודה שאינה מקצועית או מרושלת עלולה לגרום לנזק בהמשך.
מומלץ לוודא שהמנעולן שאיתו תעבדו הינו מנעולן מורשה מטעם משטרת ישראל ושחלקי הדלת השונים שהוא יתקין על דלתכם הינם מקוריים וסגורים באריזה.
החלפת מנעולים בגדרה אינה אמורה להיערך זמן ארוך, המנעולן שלכם יוכל לבצע אותה בקלות, במומחיות וללא הסבת נזק.