המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בדרום 052-960-1919

הסיבות שמחייבות לבצע החלפת מנעולים בדרום?
• בעת מעבר לבית חדש או מעבר לעסק חדש
בגין תקלה במנעול הדלת
• גניבת מפתח או אובדן שלו יחייב אותכם להחליף צילינדר.


היתרונות בהחלפת מנעול בעזרת מרכז המנעולים הארצי
ראשית- אמינות, אנו אמינים וישרים בהתחייבות, אנו פועלים באישור משטרת ישראל ובעלי תעודת הסמכה של "מנעולן מורשה" לכל צוות המנעולנים בחברה שלנו, ובנוסף מתחייבים לביצוע עבודה מקצועית.
תוכלו לסמוך עלינו להיות בטוחים שהעבודה תבוצע על הצד הטוב ביותר ללא תקלות חוזרות עם הגנה מושלמת על הנכס שלכם.
אנו מספקים מחירים הוגנים ונוחים, החלפת מנעולים בדרום באופן מקצועי, 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע כולל שבתות וחגים, הגעה מהירה עם עבודה זריזה ומקצועית.

הפתרון לשמירה על רמת בטיחון גבוהה בבית הוא החלפת מנעולים

במקרים רבים כאשר לקוחות מנסים לפתור בעיית נעילה או בעיית דלתות בעצמם הם נתקלים בקושי לסיים את המלאכה ולפעמים גורמים לנזק גדול והעלות היא גבוהה יותר מאשר מלכתחילה היו מזמינים מנעולן. המלצתנו היא שאם נדרשת החלפת מנעול, במיוחד בדלת שאינה דלת פנים, יש להיעזר בשירותי מנעולן מקצועי שיבצע עבודה מקצועית, כמו שצריך, ללא בעיות.
כאשר החלטתם להזמין לשם ביצוע המלאכה מנעולן, חשוב שתבדקו את אמינותו, מקצועיותו והאם הוא בעל ניסיון ותק וכמובן האם הוא בעל ידע בתחום אשר מחזיק כלי עבודה וכלי פריצה מתקדמים. חשוב שתבדקו שאכן יש ברשותו תעודת הסמכה ואישור יושר ממשטרת ישראל.


כאשר משקיעים במנעול וצלינדרים איכותיים- הדבר מקנה שקט נפשי ומאפשר לישון בשלווה ונחת תוך ידיעה שהבית מוגן ברמה גבוהה. ביטחון הבית הוא חשוב מאוד, במיוחד כאשר כל הקרובים לכם גרים בו. במידה והמשפחה שלכם ורכושכם אלו הדברים החשובים לכם ביותר בחיים אשר הייתם מעוניינים להגן עליהם ככל שניתן, דעו לכם שההשקעה במנעול איכותי וחזק היא פעולה אשר תשתלם לכם מאוד ותשמש כפתרון מעולה שתעשו בעניין של שמירה על בטחונם.
בעזרת שימוש במנעול מסיבי בדלת הכניסה תוכלו להפחית משמעותית את הסיכון לפריצה לביתכם, דבר אשר אנשים רבים שוכחים ומזלזלים בו הוא שתמיד יש המון פריצות ובכל מקום. על כן, כאשר מדובר בשמירה על הדירה שלכם, הדבר הראשון שאמור לעמוד בסדר העדיפות הוא מנעול הדלת שבו אתם משתמשים. ככל שהמנעול יהיה חזק כך תהיו מוגנים יותר. אז למה אתם מחכים? רכשו עוד היום מנעול חזק ואיכותי ותוכלו לשכוח מהדאגות אחת ולתמיד!

המנעול כבר ישןהחלפת מנעולים בדרום היא הפתרון

חשוב להחליף מנעול בדלת הכניסה כל מספר שנים מסיבות שונות - הטכנולוגיה מתקדמת ויוצאים דגמים חדשים של מנעולים ברמה טכנולוגית גבוהה יותר למניעת פריצות.
סיבה נוספת, מנעול נשחק מתיישן לאורך שנים ועבודתו מתבצעת כמובן בצורה פחות טובה, מה שנקרא חוק התיישנות החומר. אל תישארו עם מנעול ישן מהסיבה שקל יותר לפרוץ מנעולים ישנים, גם כי המנעול לא חזק כמו בעבר וגם כי גנבים כבר רגילים לפרוץ מנעולים ישנים, ומצליחים לעשות זאת בזריזות.
החלפת מנעולים ישנים, זוהי פעולה חשובה בדרך להגברת המיגון בביתכם. במיוחד שעלות החלפת מנעול תהיה זולה יותר מאשר נזק של פריצת גנב הבייתה.

החלפת מנעולים בדרום -  המנעול נהרס בעקבות שימוש שגוי

בעיה נפוצה במנעולים מתרחשת לאחר שימוש לא נכון במנעולי הדלתות, הסימן הוא קושי בעת סיבוב המפתח.
שימוש לא נכון בדלת הוא טריקה חוזרת שלה, הוא אי שימון המנעול והצירים אחת לתקופה ועוד


  
החלפת מנעולים בדרום
החלפת מנעולים בקרית גת החלפת מנעולים בבאר שבע
החלפת מנעולים בנתיבות  החלפת מנעולים באשקלון
החלפת מנעולים בשדרות  החלפת מנעולים במיתר
החלפת מנעולים במועצה אזורית אשכול  החלפת מנעולים בעומר
 החלפת מנעולים באופקים  החלפת מנעולים בלהבים
פורץ מנעולים בדרום    החלפת מנעולים מנעולן בדרום