המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בהוד השרון 052-960-1919

מהם המקרים שבהם חובה לבצע החלפת מנעולים בהוד השרון?

• בעת כניסה לדירה חדשה או פתיחת עסק \ מעבר עסק 
• תקלה במנעול הדלת
• גניבת או אובדן מפתחות


למה כדאי להחליף אצלנו מנעול ומהם היתרונות?
 

  • אצלנו- אמינות מעל הכל. אנו פועלים באישור משטרת ישראל, בעלי תעודת הסמכה, מבצעים עבודה מקצועית.
  • הצוות שלנו מקצועי ובעל ותק של שנים בתחום עם ניסיון רב, ומבצע עבודה מקצועית ללא דופי. אצלנו תוכלו להיות בטוחים שהעבודה הושלמה בהצלחה ללא תקלות חוזרות ויש לכם את ההגנה המושלמת.
  • מחירים הוגנים ונוחים, אנו מספקים החלפת מנעולים בהוד השרון באופן מקצועי, הגעה מיידית, 24 שעות ביממה.

 


הפתרון לשמירה על בטיחון בבית הוא החלפת מנעולים באופן מקצועי


למעשה, במקרים רבים לא ניתן לפתור בעיה במנעול באופן עצמאי, ואם נדרשת החלפת מנעול, במיוחד בדלת שאינה דלת עץ, כדאי להיעזר בשירותי מנעולן מקצועי. אם החלטתם להזמין מנעולן חשוב שתוודאו שהמנעולן שאותו חשבתם להזמין לצורך החלפת המנעול שלכם יהיה אמין, מקצועי ובעל ניסיון רב, וכמובן בעל ידע והציוד הדרוש, לצורך ביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. חשוב שתבדקו שאכן יש לו תעודת הסמכה או אישור יושר משטרתי.

החלפת מנעולים בהוד השרון - המנעול כבר ישן

חשוב להחליף מנעול בדלת בכניסה 1 ל5 שנים וזאת מכיוון שהטכנולוגיה משתכללת וקיימים דגמים ברמה טכנולוגית גבוהה שמונעים פריצות. כמובן שעלות החלפת מנעול תהיה זולה יותר מאשר נזק של פריצת גנב הבייתה.
החלפת מנעולים ישנים, זהו צעד חשוב בדרך להגברת המיגון בביתכם. מנעול, כמו כל חומר, מתיישן ועובד פחות טוב אחרי מספר שנים, חוק התיישנות החומר,
 קל יותר לפרוץ מנעולים ישנים, ובנוסף גנבים כבר רגילים לפרוץ מנעולים כאלה, ומצליחים לעשות זאת בזריזות מדהימה. אל תהססו לבצע החלפת מנעולים ישנים.
החלפת מנעולים בשרון היא פעולה אשר דורשת אישור יושר ממשטרת ישראל, ניסיון וידע בביצוע פעולה זו, במיוחד כאשר אין מדובר בדלת פנים. 

החלפת מנעולים בהוד השרון-  המנעול נהרס בעקבות שימוש שגוי

בעיית מנעולים נפוצה מתרחשת לאחר שימוש לא נכון במנעולי הדלתות, האות הוא קושי בעת סיבוב המפתח.

מה לא לעשות יותר?

טריקת הדלת- פוגמת במנגנון הנעילה ובמכלול חלקי הדלת השונים. 
שימון המנעול באמצעות שמן בישול-  פעולה זו גורמת למנעול להפסיק לעבוד תוך חודש. הסיבה היא ששמן בישול מדביק אבק ולכלוך למנעול שהופכים לחומר דביק ושומני, אשר מדביק בין חלקי מנגנון הנעילה של המנעול.

הפעלת משקל כבד על המנעול לאורך זמן לדוגמא תליית מגבות על ידית הדלת, תליית תיקים על ידית הדלת, משקל זה יוצר עומס על המנעול, שוחק אותו וגורם לנזק בלתי הפיך, ואז אין בררה אלא לבצע החלפת מנעולים בהוד השרון.

החלפת מנעולים 24/7 במקצועיות ומהירות על ידי מנעולן מורשה.