המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בחולון  052-960-1919

כולם נתקלו או יתקלו באחד הימים בצורך לבצע החלפת מנעולים כתוצאה מסיבות מגוונות- בין אם מדובר בבלאי של המנעול הקיים, אובדן מפתח או תקלה במנגנון הנעילה. כך או כך, חשוב לדעת שהחלפת המנעול או הצילינדר תהיה חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה ומיומן בתחום זה.

סוגים שונים של החלפת מנעולים

מנעולן מקצועי ידע לבצע החלפת מנעולים מקצועית לכל סוגי המנעולים. הוא יידע לבצע את ההחלפה למנעול מאותו הסוג או לייעץ האם מומלץ עבורכם להחליף את הסוג של הצילינדר או את סוג המנגנון לסוג אחר ממה שהיה מותקן בדלת.
המנעולן יגיע עם המון סוגי צילינדרים או המון סוגי מנעולים ויציג בפניכם את הבחירות המתאימות ביותר עבורכם, הוא מחזיק אצלו ברכב הרבה סוגים מהסיבה שזוהי עבודה של מעכשיו לעכשיו, וכן כדי לתת ללקוח פתרון מיידי בכדי לא להשאיר אותו עם מנעול תקול.

דברים נוספים שחשוב לדעת אודות החלפת מנעולים בחולון

אדיבות, יושר ותקשורת חיובית גם הן תכונות שחשוב מאד שיהיו במנעולן שיגיע כדי להחליף מנעולים בחולון מפני שהלקוח חייב לדעת שהוא יכול לסמוך על המנעולן ב100% היות ותחום זה של נעילה ומנעולים היו רגיש מאוד. בנוסף, הלקוח נמצא בבעיה עם דלת תקועה או מנעול שלא עובד והוא חייב לקבל שירות מהיר עד כמה שניתן.
אם גם אתם זקוקים לסיוע או ייעוץ בנושא החלפת מנעולים בחולון, פריצת מנעולים ועוד אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו ולקבל הצעת מחיר או ייעוץ.

 

החלפת מנעולים בחולון לאחר מעבר דירה:

כאשר אתם מבצעים החלפת מנעולים לאחר מעבר דירה יש לכם את כל הסיבות להיות מרוצים על ההחלטה ותהיו בטוחים שמדובר על הוצאה שולית לעומת ההוצאה שיכלה להתרחש אם לא הייתם מחליפים צילינדר בדלת הכניסה לבית.
לאחר מעבר דירה חשוב ביותר להחליף צילינדר בדלת הכניסה ואם יש עוד דלתות כניסה גם בהן להחליף כדי להימנע מפריצה. כדי שתהיו בטוחים שרק אתם מחזיקים במפתח לביתכם ולא אף אחד אחר.. לא תוכלו להיות בטוחים שעותק של המפתח לא נמצא אצל הדיירים הקודמים או אצל פועלים שעבדו בדירה לפני שנכנסתם..תתארו לכם מצב שהמפתח שוכפל והגיע לאדם פלילי שמחפש לגנוב, בשעה שתהיו בעבודה או תישנו הוא יכנס בעזרת המפתח יגנוב דברים וכסף או במקרה הגרוע תתיקלו בו באמצע הלילה! הימנעו ממצבים אלו כי הם קורים כל כך הרבה.... וניתן למנוע אותם בקלות על ידי החלפת צילינדר בחולון או בכל מקום אחר. 
צוות מרכז המנעולים ישמחו להציג בפניכם סוגים שונים של מנעולים וגם מנעול כספת עליון , כי כאשר גנבים רואים את הדלת מתוגברת במנעול זה הם עוברים ליעד הבא ולא מתעסקים עם מנעול כזה. 
בנוסף, תוכלו להחליף בעזרתנו את מנעול תיבת הדואר על מנת שהמפתח יהיה אצלכם בלבד.