המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בחיפה  052-960-1919

אבטחת הבית בדירות- החלפת מנעולים בחיפה:

אם הינכם מתגוררים בחיפה או שעתידים לעבור לעיר חיפה מומלץ שתתנו חשיבות עליונה לנושא אבטחת ביתכם ומשפחתכם. 

החלפת מנעולים בדירות שכורות: בדירות שכורות ההמלצה היא לבצע החלפת מנעולים בכל פעם שהשוכרים מתחלפים. הפעולה מועילה לא רק לבעל הנכס אלא גם עבור השוכרים החדשים, מהסיבה הפשוטה שאי אפשר לנחש מי מחזיק בעותק של המפתח לדירה אולי הדיירים הקודמים אולי אנשי שיפוץ שעבדו בדירה קודם לכן, אולי חברת ניקיון לא ישרה, הרי לא תרצו שאנשים שאינכם מכירים
 יסתובבו עם המפתח לדירתכם.

אם כך, החשיבות רבה לפעולת החלפת מנעולים וצילינדרים בדלתות הכניסה לבית. וכאשר תבצעו מעבר דירה, אנו ממליצים לכם על הזמנת מנעולן מוסמך שיבצע החלפת מנעולים בחיפה בהקדם.


החלפת מנעולים בבתים פרטיים:

גם אם הינכם מתגוררים בבית פרטי בחיפה או במעבר לשם, מומלץ על החלפת המנעולים בכל דלתות הבית החדש ועדיף להשתמש במנעולים איכותיים ומתקדמים שיספקו הגנה נאותה בדלת הכניסה הראשית לבית ובדלתות כניסה אחרות לדוגמא דלת הכניסה מהחניה או דלתת המרפסת לתוך הבית.

אנו ממצילים לכם להשקיע במערכת נעילה משוכללת בדלת כאשר מדובר בבתים פרטיים ולא להסתפק רק במערכת אזעקה, ומצלמה. התקינו מנעולים איכותיים שיהיו מוגנים מפני פריצות.
אנו מזמינים אתכם להיעזר במנעולן ב
חיפה מטעמנו שהוא מקצועי מאוד ומוטב שתזמינו אותו בדיוק בעת מעבר הריהוט לדירה החדשה או אפילו יום לפני על מנת שיבצע החלפת מנעולים בחיפה בכל דלתות הבית וכן בשער הכניסה.

 

בחנו האם המנעולן מקצוען ואמין - החלפת מנעולים בחיפה:

כאשר המנעולן כבר הגיע לביתכם בכדי לבצע החלפת מנעולים בחיפה, חשוב במיוחד שתשימו לב האם הוא אמין שאפשר לסמוך עליו.. בחנו מה הוא הצילינדר שאותו הוא מתקין בדלת שלכם, האם הוא מגיע באריזה אטומה לחלוטין?.. שימו לב שהמנעולן מוסר לכם את כל המפתחות שהיו מצורפים באריזה, בדרך כלל יש 3-5 מפתחות ספייר , מספר המפתחות המצורפים יכול להשתנות מדגם לדגם של צילינדר.
בקשו מן המנעולן תעודת "מנעולן מורשה" בחנו האם זה אכן הוא בתמונה והאם כתוב בה באישור משטרת ישראל. אם כן אתם יכולים לסמוך עליו שהוא ישר ואין לו עבר פלילי ולכן אין לכם מה לחשוש.