המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים ביבנה  052-960-1919

מנעול צילינדר הוא המנעול הנפוץ ביותר עבור בעלי דירות, משרדים, בתים פרטיים ומחסנים.
לרוב כאשר מדברים על החלפת מנעולים מכלילים גם צילינדרים. את מנעול הצילינדר ניתן לפרוץ באופן מקצועי מבלי לגרום נזק לדלת ולמנגנון הנעילה, לרוב ניתן להחליף את הצילינדר בלבד ולא חייב להחליף את כל מנגנון הנעילה של הדלת (המנעול).
החלפת מנעולים תתבצע בעזרת מנעולן מוסמך ומנוסה בתחום המחזיק בתעודתמנעולן מורשה מטעם משטרת ישראל בעל ידע וכלי עבודה לביצוע החלפת מנעולים ביבנה באופן מהיר, יסודי ונקי.
ישנן סיבות שונות ומגוונות לצורך להחלפת מנעולים ביבנה, אחת הסיבות היא בלאי של הצילינדר או המנעול, שחיקה, נזק חיצוני או שימוש לא נכון. מלבד זאת, ישנן סיבות רבות להחלפת צילינדר- מעבר דירה, אובדן או גניבת מפתח, מפתח שנשבר בצילינדר ומסרב להשתחרר ועוד.
 

בחירה במנעול נכון בעת החלפת מנעולים ביבנה

בטרם בואכם להחליף מנעול מומלץ שתקדישו כמה דקות לקריאה בנושא, אולי הבעיה בכלל בצילינדר אולי נובעת מכך שחסר בורג? אולי צריך שימון? לא תמיד חובה להחליף את המנעול.
קיים מבחר רחב של מנעולים וטווח מחיריהם גדול אף הוא, אך בעזרת יעוץ והכוונה של מנעולן מקצועי תוכלו לבחור באופן נכון ומושכל.
בטיחות הוא האלמנט העיקרי שמתחשבים בו בעת החלפת מנעול, למנעולים רמות מיגון שונות של בטיחות ועמידות בפני פריצה, מכיוון שיש מגוון רחב של מנעולים ורמות מיגון שונות עם מחירים שונים אנו ממליצים לבחון את הבדלים בין מנעול אחד למשניהו כולל השוני במחיר ורמת מיגון.

אתם מוזמנים להתייעץ עם המנעולן המוסמך מטעמנו של מרכז המנעולים הארצי שהינו מקצועי עם ניסיון של המון שנים , יש לו ידע והבנה בכל סוגי המנעולים והצילינדרים השונים.
דירתכם מכילה את היקר לכם מכל- משפחתכם וחפציכם האישיים, דירתכם מהווה מקום שבו יש לכם ביטחון ופרטיות, מהווה מן מרחב חשוב בחייכם.
במקרים רבים התפשרות על מנעול זול עלולה לעלות לכם ביוקר, מהסיבה שפריצה למרחב הפרטי והאישי תכאב הרבה יותר מהרכוש שיאבד.
 
לסיכום, פחות חשוב מהי הסיבה שבעקבותיה אתם נאלצים להחליף מנעול, כאשר אתם מבצעים החלפת מנעולים ביבנה מומלץ שתנצלו את ההזדמנות ותשדרגו את ביטחון ביתכם, ביחרו בהזדמנות זאת צילינדר עם רמת מיגון אחת מעל לצילינדר שהיה מותקן בדלת שלכם, ההוצאה הכספית הכרוכה ברכישת צילינדר הרי בלתי נמנעת במילא, על כן מומלץ שתשקיעו עוד טיפה מחשבה ומשאבים וכך תפיקו מן המצב הבלתי נמנע לפחות את הביטחון המירבי, ככל שניתן.