המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים ביהוד  052-960-1919

החלפת מנעולים ביהוד בכניסה לדירה חדשה:

החלפת מנעולים ביהוד זוהי פעולה חשובה מאוד שחובה לעשות ברגע שאתם עוברים לדירה חדשה בין אם מדובר בדירה בשכירות או חדשה מקבלן או לאחר קניית דירה. לעולם אין לדעת איפה מסתובבים העותקים של המפתח שלכם וכמה עותקים כאלה יש, והכי חשוב לאיזה ידיים הם הגיעו.. אם הגיעו לאדם שרק מחפש לגנוב והוא פועל שבמקרה עשה שיפוץ קטן אצלכם בדירה קיבל מפתח יום אחד ומיד ניצל את ההזדמנות ושיכפל? החלפת מנעולים ביהוד זוהי פעולה שאסור לוותר עליה בשום אופן והיא איננה יקרה במיוחד.
 

מנעולן מקצועי הוא תנאי הכרחי לביטחון בעת החלפת מנעולים ביהוד:

כאשר אתה מחליט להזמין מנעולן, חשוב לדעת עליו קצת יותר.. אתם רוצה להיות בטוח הוא אכן מנעולן מקצועי שיבצע החלפת צילינדר או מנעול בקלות ומהירות, ולא יגרום נזק לדלת או עגמת נפש לך בתור לקוח.

כאשר אתה זקוק להחלפת מנעול ביהוד, עליך להרגיש בטוח שהמנעולן שאתה מזמין עובד בחברה רצינית וותיקה, אשר מאחוריה נסיון של שנים, שיש עם מי לדבר ולאן לפנות, עם שנים של נתינת שירותי מנעולנות ברמה גבוהה ללקוחותיה. חברת מרכז המנעולים הארצי היא בדיוק החברה שאתה צריך, עם מאות לקוחות מרוצים, חברתינו היא החברה המתאימה ביותר לבצע החלפת מנעולים באמינות מוחלטת, במקצועיות רבה, החלפת מנעולים ביהוד לכל סוגי הדלתות. חשוב לדעת שמנעולן, כל מנעולן, חייב להיות מורשה באישורם  של משטרת ישראל לבצע פעולות מנעולנות. 

מנעולן, שהינו מוסמך, נושא תעודת מנעולן מורשה. תעודה זו מאשרת, שהוא עבר בהצלחה קורס מנעולנות, אשר הקנה לו את ידע תאורטי ומעשי, על מנת שיוכל לבצע את כל הפעולות שמנעולן מבצע במסגרת עבודתו, אשר כוללות את פעולת החלפת מנעולים ביהוד.