המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בכוכב יאיר 052-960-1919

החלפת מנעולים בכוכב יאיר:
החלפת מנעולים מתבצעת לרוב לאחר מעבר דירה. חשוב מאוד להיות עירניים ולבצע החלפת מנעול בכוכב יאיר גם אם לא תכננתם מכיוון שקרוב לוודאי שהמפתח שלכם מוחזק בידי לא מעט אנשים, מכיוון שאין לכם אפשרות לדעת אצל מי וכמה עותקים מסתובבים להם כדאי לבצע החלפת צילינדר באופן מיידי ולהבטיח לעצמכם שקט נפשי. 
מנעולן בכוכב יאיר ממליץ לבצע החלפת מנעולים כבר ביום הראשון להעברת הריהוט והארגזים לדירה החדשה. ורק אז תוכלו להיות בטוחים שאתם היחידים שהינכם בעלי מפתח לדירה- ואין לזרים אפשרות לחדור לבית הפרטי שלכם.

לעיתים תצטרכו להחליף מנעולים בתוך הבית שלכם רק לשם חידוש ושדרוג רמת ההגנה על ביתכם, שכן, רמת המיגון במנעולים רק מתקדמת עם השנים ומומלץ להיות מוגן על ידי מנעול חדש ואיכותי.
אם המנעול מתחיל לזייף: המפתח בקושי מסתובב, זוהי אזהרה, כי בקרוב לא תוכלו לסובב יותר את המפתח וחלילה תיתקעו בזמן לא מתאים. כדאי לטפל בבעיה כמה שיותר מוקדם על מנת להימנע מפריצת הדלת שמלווה שהוצאה כספית ואי נעימות במיוחד כשממהרים. 


החלפת מנעולים בכוכב יאיר בעת כניסה לדירה חדשה:


על מנת לשמור על הנכס החדש שלכם, על הציוד שהכנסתם לדירתכם, תהיו חייבים לבצע החלפת צילינדר ולא לסמוך על מוסר המפתח, שכן הגיוני שמפתח זה שוכפל בעבר ואין לכם מושג אצל מי נמצא ההעתק שלו ומי יכול לפרוץ לכם לדירה בשעת לילה עם מפתח ללא סימני פריצה וללא רעש. 
מומלץ מאוד להחליף צילינדר לאחר מעבר דירה מכיוון שתכולת בית היא דבר חשוב ויקר וחבל לחסוך בביטחון הרכוש שלכם. אם ביטחון הדירה מדאיג אתכם הדרך הבטוחה ביותר לרוגע נפשי היא החלפת מנעולים בכוכב יאיר בדירתכם למנעולים חדשים חזקים ואמינים.


סוגי צילינדרים ומנעולים - החלפת מנעולים בכוכב יאיר:

אנו מספקים מגוון רחב לבחירתכם של צילינדרים ומנעולים שכל ישנם סוגים רבים, רמות מיגון שונות, התאמות לדלתות שונות ורמות הגנה שונות. ישנם צילינדרים לדלתות כניסה מסוגים שונים כמו: מולטילוק, רב בריח, מגנום, ייל, ישנם צילינדרים לדלתות פנים בבית מסוגים שונים. ישנם צילינדרים עם כרטיסים למניעת שכפול המפתח, צילינדרים נגד פריצה שקטה, צילינדרים עם פינים מגנטים ועוד. 
שעות פעילות בכוכב יאיר:

אנו מספקים שירותים 24 שעות 7 ימים בשבוע בכל איזורי העיר כוכב יאיר והסביבה. 
בשעות הלילה, שבתות ומועדים תיתכן תוספת מחיר מינימלית