המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בכפר יונה

אם אתם גרים בכפר יונה וזקוקים לפורץ מנעולים מקצועי או לשירות החלפת מנעולים בכפר יונה והסביבה שתדעו שאנו מספקים שירותי מנעולנות מלאים עבור רכבים, עסקים ודירות במשך שנים רבות.
מנעולן בכפר יונה משתמש בכלי פריצה וכלי עבודה מקצועיים וחדשניים ביותר בטכנולוגיה המתקדמת בתחום.
אל תסתפקו בפחות ממנעולנים מורשים בעלי רישיון מהמדינה.

 

באילו מקרים תזדקקו לשירות של פורץ מנעולים בכפר יונה?
  • המפתח נשבר ואין לכם עותק נוסף? תצטרכו פורץ מנעולים בכפר יונה על מנת לפרוץ את הדלת שלכם אם היא נעולה, ואם היא פתוחה הרווחתם ויהיה צורך להחליף צילינדר בלבד.
  • במקרה של גניבת/ אובדן מפתח הנכס או הרכב
  • במידה וננעלתם מאחורי דלת ללא מפתח זמין ואתם חייבים לפתוח אותה בהקדם
  • לאחר פריצה פלילית- הגורמים הראשונים שאמורים להגיע הם המשטרה ופורץ מנעולים בכפר יונה

במקרים בהם ננעלתם בביתכם ואתם מודאגים איך יחלצו אותכם כי הדלת של הכניסה מאסיבית ואיכותית במיוחד וגם המנעול שמותקן בה בעל רמת מיגון גבוהה, אין כל סיבה לדאגה, את עבודתנו נדע לבצע לשביעות רצונכם ועל הצד הטוב ביותר כי פורץ מנעולים בכפר יונה הוא המקצועי ביותר בתחום המנעולים ונעזר בכלי עבודה מתקדמים במיוחד וזאת על מנת לפרוץ כל דלת וכל מנעול העומד בדרכו בזריזות יעילות ומקצועיות שאין כמותה, וזאת ללא גרימת כל נזק יוכל לחלץ אותכם במהירות האפשרית. לאחר מכן ישמח לבצע החלפת מנעול מכיוון שבעת הפריצה המנעול נהרס. 

 

פורץ מנעולים בכפר יונה מחזיק בכל הרישיונות הנחוצים לעסוק במקצוע המנעולנות על פי חוק:
 תעודת יושר:   לפורץ מנעולים בכפר יונה אין שום עבר פלילי ואיננו ביצע מעולם פריצות שאינן כחוק, על כן קיבל תעודה ממשטרת ישראל שמוכיחה שאיננו פלילי ואין לו שום קשר עם גורמים פליליים.
תעודת הסמכה: לאחר קורס הסמכה מקצועי, פורץ מנעולים בכפר יונה קיבל את התואר "מנעולן מוסמך" מהעמותה הישראלית של המנעולנים המקצועיים הבין לאומיים. תעודה זו מספקת את האפשרות לבצע החלפת מנעולים באופן חוקי, התעסקות עם פריצות, מפתחות כספות וביטחון הלקוח.

מעוניינים להחליף מנעול בעצמכם?


החלפת מנעול בכפר יונה יכולה להתבצע ממספר סיבות שונות, בין אם מדובר על כניסה לדירה חדשה או אובדן מפתח, יהיה עליכם להחליט אם להזמין מנעולן או לבצע בעצמכם.
להחליף צילינדר כמעט כל אחד יכול בעזרת הדרכה נכונה, אבל אם אין ברשותכם כלי עבודה מתאימים וידיים טובות או אם אין לכם ידע כיצד מתאימים צילינדר תואם לדלת שלכם- עדיף שלא תתחילו כדי שלא תגרמו לנזק שבסופו העלות תהיה גבוהה יותר וחבל על הזמן והכסף.

במידת ותזדקקו שנבצע עבורכם החלפת מנעולים בכפר יונה או כל פעולה אחרת שתבקשו אנו זמינים לקריאה 24 שעות ביממה השירות מהיר, מקצועי ואדיב.

 

בחירת מנעול לביצוע החלפת מנעולים בכפר יונה

  • מומלץ לבחור במנעול צילינדר ברמת מיגון גבוהה, כדאי שיהיה מחברה ידועה ומוכרת
  • כדאי מאוד שהצילינדר יכיל פין נגד קידוח - המונע פריצה שקטה
  • צילינדר המגיע עם כרטיס בקרת שיכפול- מומלץ מכיוון שהוא מונע שיכפול של מפתח ללא הכרטיס עצמו, ומונע סיכון שיסתובב עותק של מפתח דירתכם בין זרים.
  • חשוב לוודא שהצילינדר מגיע סגור ואטום ואיננו שוכפל מעולם.

במעמד העבודה נציג בפניכם את המבחר הרחב של הצילינדרים שיש ואתם תבחרו את הצילינדר המתאים לכם ביותר, לפי רמת המיגון הנחוצה וכן לפי המחיר שמתאים לתקציב שהקצבתם.

בנוסף, אנו מספקים שירות פורץ רכבים בכפר יונה במידה ותזדקקו לאחד כזה.
נשמח לעמוד לרשותכם 052-960-1919 החלפת מנעולים בכפר יונה