המרכז הארצי להחלפת כל סוגי המנעולים במחיר המשתלם ביותר ובשירות מיידי  

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בכפר סבא  052-960-1919

זמינות ואמינות בראש ובראשונה בעת הזמנת שירות החלפת מנעולים בכפר סבא:

כל אדם שחווה את הסיטואציה המתסכלת של עמידה מול דלת נעולה, הדלת שלך, בין אם מדובר בבית או ברכב, מבין ששתי התכונות החשובות ביותר שצריך להיות במנעולן הן זמינות ואמינות במיוחד כאשר הוא מגיע לשם ביצוע החלפת מנעולים בכפר סבא, בביתך או בעסק שלך.
זמינות- כדי שתוכלו לחזור לשגרה ולסדר היום במהרה. כדי שיהיה לכם מפתח חדש ובטוח.
אמינות- כי אתם מפקידים בידיו של המנעולן את המפתח לבית או לרכב שלכם.
אם אתם מחפשים שירות החלפת מנעולים בכפר סבא שיהיה מיידי, מקצועי וישר וללא נזק הרי שהגעתם למקום הנכון. מרכז המנעולים בכפר סבא יספק החלפת מנעולים בכפר סבא במחירים אטרקטיביים. 

החלפת מנעולים בכפר סבא לבית ולרכב- יש הרבה מנעולנים, אבל אין הרבה מקצוענים

הגעה מיידית בפרק זמן שלא יעלה על חצי שעה, לכל מקום. אנו נעשה את כל מאמצינו על מנת להגיע אליכם במהירות על מנת שתקבלו מענה מיידי ללא המתנה מייגעת.

החלפת מנעולים במקצועיות זה אנחנו, היות וצברנו במהלך השנים ידע מקצועי וניסיון רב. אנו מכירים בעיניים עצומות את כל סוגי המנעולים ואת כל מנגנוני הנעילה השונים.

שירות החלפת מנעולים בכפר סבא תתבצע באופן רגוע בקור רוח, בסבלנות, בדייקנות, ללא הפעלת כוח וכך נצליח לפתוח כל מנעול של דלת ולבצע החלפת מנעול ללא הסבת נזקים ולמניעת הוצאות כספיות מיותרות.

במשך 12 שנות עבודה פרצנו והחלפנו אינספור מנעולים, על כן נדע לתת לכם מענה מהיר ומקצועי בכל תקלה בלתי שגרתית ובלתי צפויה. 
בעת החלפת מנעולים בכפר סבא משתמשים בכל שיטות הפריצה, עם פתרונות יצירתיים לכל מצב ולכל תקלה.

מתי מבצעים החלפת מנעולים בכפר סבא? ישנם מקרים שבהם אין ברירה ומזמינים שירות החלפת מנעולים בכפר סבא מסיבות שונות. לעיתים מסיבת אובדן מפתח, תקיעת מפתח בצילינדר, לאחר פריצה, לאחר מעבר דירה, לאחר שיפוץ דירה ועוד. 


מקצועיות מעל הכל

 

אנו שמים דגש על העסקת מנעולנים מוסמכים בלבד בעלי אישור ממשטרת ישראל בכדי שנוכל לספק שירות מקצועי ואמין לקהל לקוחותינו. כל המנעולנים בצוות שלנו הינם עם הסמכה והכשרה הדרושה לעבודה בתחום המנעולנות על פי חוק.

צוות המנעולנים שלנו מתמחה בהחלפת מנעולים בכפר סבא, בפריצת מנעולים מכל הסוגים, אנו מקפידים על כך שכל עבודה שאנו מבצעים תתבצע ביעילות וזהירות.
בנוסף, אנו מצוידים בכלי העבודה וכלי הפריצה מהטובים בשוק שהינם בעלי טכנולוגיה מתקדמת בשביל שנוכל לספק עבורכם פתרון לכל בעיה.