המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בכפר שמריהו: 052-960-1919

קניתם או שכרתם דירה? בוודאי תהיתם האם לבצע החלפת מנעולים בדירה החדשה? 


מאוד כדאי ואפילו חובה!! כאשר נכנסתם לדירה חדשה מפתח הדירה נמצא אצל בעל הבית, אצל הדייר הקודם, אצל המתווך, ואולי גם אצל הקבלן.. גם אם הם מסרו לכם את המפתח שלהם- עלול להימצא בידם עותק נוסף של המפתח... לא תוכלו לדעת.
במידה והכנסת את חפציך כבר לדירה החדשה ולא החלפת מנעולים זה עלול ליצור איום על החפצים הפרטיים שלך שנמצאים בדירה, מזומן או צ'קים שהשארת בדירתך, עלולים חלילה להיגנב, במיוחד אם אין שום סימן פריצה! הרי הדלת של הדירה נפתחה בעזרת מפתח.. פריצה זו נקראת פריצה שקטה והיא הכי מסוכנת כי לא תוכלו להוכיח לחברת הביטוח שפרצו לכם..
מסיבה זו אנו ממלצים בחום ללבצע החלפת מנעולים לדירה החדשה אפילו ביום הראשון, כאמור יש לזכור לבצע החלפת מנעולים בכפר שמריהו ע"י מנעולן מוסמך בלבד. 


תיקון צילינדר לעומת החלפת צילינדר בכפר שמריהו באופן עצמאי:

ישנם גורמים שיכולים להיתקע בצילינדר ולגרום למנעול להסתובב בקושי רב בינהם לכלוך, רטיבות וחלודה לכן, יש צורך לקרוא למנעולן שיבצע החלפת מנעולים בכפר שמריהו.
טיפ קטן- במידה ואתם לא מעוניינים להחליף צילינדר למרות שמומלץ - על מנת למנוע מהמנעול להיתקע שנית, מומלץ לרסס אותו פעם בחודש בעזרת תרסיס לשחרור חלקים נעים. אותו תרסיס פשוט שמשתמשים בו לשימון אופניים או חלקים ברכב. אנו מזהירים לא לשמן את המנעול בשמן קנולה או שמן ביתי כי הדבר יגרום לנזק בלתי הפיך. שימו לב תיקון זה הוא זמני בהחלט וייתכן שיווצר מצב שתתקעו יום אחד מאחורי דלת נעולה והדבר יצריך אתכם לבצע פריצה של הדלת בנוסף.
 

שימון מנעולים:

ברוב במקרים אין צורך בשימון המנעול והדבר נעשה אך ורק במקרים קיצוניים.
אם המנעול מסתובב בקושי רב כדאי לבדוק קודם כל שאין כשלים אחרים כגון לכלוך בחורי הבריחים במשקוף, והאם הצירים מכוונים ואת אופן ההתקנה של הפרזול.
במידה והכל בסדר עד כה והמפתח לא נכנס ויוצא חלק ויש קושי בניסיון לסובב אותו כנראה שהפתרון הנכון הוא שימון.
עשה זאת בעצמך- יש להוריד את הידית של הדלת כך שהלשונית תיכנס לגוף המנעול ולהתיז לתוכו כמות נדיבה של WD40 או שמן שווה ערך.
בשום אופן אין לשמן את הצילינדר, אך ורק את המנעול, במידה ותעשו כך ידבק אבק לצילינדר והוא עלול להיתקע.
מנעולן בכפר שמריהו מזהיר ששימוש בשמן שאינו מיועד לשימון מנעולים עלול לגרום ללכלוך ובוץ בתוך המנעול ולבסוף יחריף את הבעיה.


 פורץ רכבים בכפר שמריהו:


אם הרכב נעול והמפתח של הרכב אבד, או נגנב, פורץ רכבים בכפר שמריהו ישמח לסייע לכם לפרוץ את הרכב וכך תוכלו לחפש את המפתחות בתוך הרכב, ולחזור לשגרה. במקרה ותצטרכו שכפול מפתח לרכב או הכנת מפתח חדש לרכב כולל קידוד או פריצת רכבים מכל סוג נשמח לסייע לכם ללא הסבת נזק בהתחייבות.

שימוש בשירותי מנעולן נפוץ בהרבה כאשר יש צורך להתעסק בדלתות ומנעולים מאשר לפעול באופן עצמאי מהמון סיבות. במיוחד בעבודת החלפת מנעולים בכפר שמריהו או בכל מקום אחר.