המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בלהבים 052-960-1919

שירותי החלפת מנעולים בלהבים יעילים גם במקרי חירום של אובדן מפתח, תקיעת מפתח בצילינדר תקיעת הדלת במצב נעול וכדומה, וגם במקרים שרוצים להשתדרג, ובמעבר דירה.
מנעולן בלהבים מעניק עבור לקוחותיו בנוסף להחלפת מנעולים וצילינדרים גם מגוון רחב של שירותים הקשורים לדלת הבית. ומספק מענה לבעיות שונות בדלתות ובמנעולים מכל הסוגים.

שירותי תיקון עבור כל סוגי הדלתות

לעיתים כאשר נוצרת תקלה בדלת ניתן לפתור אותה על ידי תיקון פשוט, דבר המונע הוצאת כסף רב על החלפת דלת. בבואכם להזמין תיקון דלת בלהבים, חשוב לבחור במנעולן מומחה המכיר היטב את מנגנון הנעילה של הדלת ואת הסוג עצמו, מכיוון שישנם סוגים רבים של דלתות באיכויות שונות.
בדלת הבית מבצעים שימוש אינטנסיבי יומיומי ולכן היא נשחקת עם השנים והצילינדר מתבלה, הדבר עלול לגרום לתקיעת הדלת וחוסר אפשרות לפתוח אותה שוב ללא עזרת מנעולן. לכן במקרה של חשש לתקלה מסויימת בדלת הבית, חשוב לא להזניח ולדחות את הגעתו של המנעולן.

זקוקים לשירותי החלפת מנעולים בלהבים?


חייגו 052-960-1919 ומנעולן בלהבים יגיע אליכם במהירות.
מרכז המנעולים הארצי מספקים מעל 13 שנים שירותי מנעולנות ומיגון בדרום הארץ ויכולו לשרת אתכם נאמנות.

סוגים שונים של מנעולים

בתחום המנעולים, ניתן למצוא המון מותגים וסוגים שונים של מנעולים, חלקם איכותיים וחזקים וחלקם פחות, לכן במידה ואתם זקוקים להחליף מנעול או צילינדר, ישנה חשיבות רבה בווידוא איכות המנעול, האם עשוי מחומרים חזקים? האם מגיע עם כרטיס בקרת שכפול? האם יש לו פין נגד קידוח? האם הוא עמיד בפני פריצה שקטה?
אם תבחרו נכון המנעול ישמר לכם לאורך זמן רק ויעניק לכם הגנה מלאה על הבית.

איכותו של הצילינדר המוחלף על ידי מנעולן

ראשית, החלפת צילינדר בלהבים, חייבת להתבצע על ידי מנעולן מורשה ומקצועי בתחום, שהרי איכותו של הצילינדר חשובה מאוד בכל נושא ההגנה על הבית וביטחון הצרכנים.
מנעולן מקצועי, ידע לתכנן היטב את בחירת הצילינדר לדלת שלכם ויבחר אחדצילינדר בעל חומר גלם טוב, צילינדר איכותי מבחינת איכות הייצור של החלקים הפנימיים בצילינדר.
חשוב לציין שהתקנת מנעול וגם צילינדר איכותיים בדלת שלכם ישפיעו על הביטחון שלכם וגם יחזיקו לכם לאורך שנים רבות, כך שלא תזדקקו כלל וכלל להתעסק עם הנושא.
עליכם לדעת שצילינדר באיכות נמוכה, עלול לחרוק לאחר תקופה מסוימת, מה שיכול לגרום לכם להוצאה כספית לא צפויה של שירות מנעולן מעבר להחלפת הצילינדר והמנעול בלהבים.