המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בלוד  052-960-1919

החלפת צילינדר על ידי מנעולן מוסמך

צילינדר הוא אחד המנעולים הנפוצים ביותר עבור בעלי דירות, משרדים, בתים ומחסנים. לכן כאשר אנו מדברים על החלפת מנעולים אנו מתכוונים גם להחלפת צילינדר. את מנעול הצילינדר ניתן לפרוץ באופן מקצועי מבלי להסב נזק לדלת ולמנגנון הנעילה.
החלפת מנעולים מבוצעת על ידי מנעולן מוסמך עם רקע טכני מתאים המחזיק בתעודת הסמכה מטעם משטרת ישראל בעל הידע הדרוש על מנת לבצע החלפת מנעולים בלוד באופן מהיר, יסודי ונקי.
ישנן סיבות מרובות לצורך המתעורר להחלפת מנעולים בלוד, אחת הסיבות היא בעקבות בלאי של הצילינדר או המנעול, שחיקה, פגיעות מכאניות, נזקים חיצוניים או שימוש לא נכון. חוץ מקלקול המנעול ישנן סיבות רבות להחלפת צילינדר הנפוצות שבינהן- מעבר דירה, אובדן מפתח, גניבת מפתח, מפתח שנשבר בתור הצילינדר.
 

בחירה במנעול נכון בעת החלפת מנעולים בלוד

לפני החלפת המנעול מומלץ להקדיש מעט זמן לחקר הנושא, אולי הבעיה בכלל בצילינדר אולי חסר בורג אולי צריך שימון? לא תמיד חייבים להחליף מנעול. קיים מבחר עצום של מנעולים וטווח מחיריהם משתנה, עם יעוץ והכוונה של מנעולן מקצועי תוכלו לבחור באופן נכון ומושכל.
בטיחות היא הדבר העיקרי שנלקח בחשבון בעת החלפת מנעול, המנעולים בימינו בעלי רמות מיגון שונות של בטיחות ועמידות בפני פריצה, בגלל המגוון הרחב ובגלל שיש מנעולים עם עמידות נמוכה בפני פריצות אנו ממליצים לבחון את הבדלים בין המנעולים השונים ואת הן מבחינת מחיר והן מבחינת מנגנוני הגנה, אתם מוזמנים להתייעץ עם המנעולן המוסמך מטעמנו שהינו מקצועי בעל הבנה וידע בכל סוגי המנעולים והצילינדרים.
דירתכם מכילה בתוכה את כל היקר לכם, ומהווה מקום בו יש לכם ביטחון ופרטיות, היא מרחב חשוב בחייכם, בהרבה מקרים התפשרות על מנעול זול יכולה לעלות לכם ביוקר רב, שכן פריצה למרחב הפרטי והאישי כואב יותר מהרכוש שיאבד.
 
לסיכום לא משנה מהן סיבות שבעקבותיהן אתם נאלצים להחליף מנעולים, מומלץ לנצל את ההזדמנות ולשדרג את ביטחון הבית, לבחור צילינדר עם רמת מיגון אחת מעל, ההוצאה הכספית הכרוכה ברכישת צילינדר בלתי נמנעת ממילא, לכן מומלץ להשקיע עוד קצת מחשבה ומשאבים וכך תפיקו מהמצב הבלתי נמנע את הביטחון המירבי עד כמה שניתן.