המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים במודיעין  052-960-1919

זקוקים למנעולן במודיעין שאפשר לסמוך עליו? בעל מקצוע אמין ומקצועי זה נכס, ואם מצאתם אחד כזה כדאי לשמור עליו קרוב למקרה שתזדקקו לו וזה נכון במיוחד כשמדובר במנעולן. שכן פריצת דלתות בתים ורכבים, פריצת כספת נעולה, החלפת מנגנון נעילה ועוד דורשים ידיים טובות, ניסיון והכי חשוב אמינות.
 

החלפת מנגנוני נעילה איכותיים במודיעין

מזה שנים שאנו מספקים מגוון שירותי מנעולנות ללקוחות פרטיים, מוסדיים ועסקיים בכל הארץ כולל איזור מודיעין. לעיתים קרובות אנו נתקלים בתקלות שונות הקשורות למנגנוני נעילה שהותקנו באופן רשלני או שנעשה שימוש בחלקי חילוף לדלת אשר אינם מקוריים. הבדל המחיר בין חלפים מקוריים ללא מקוריים אינו מצדיק כלל את ההימור על הביטחון שלכם ולכן כדאי להתעקש שהמנעולן יתקין בדלת שלכם אך ורק חלפים איכותיים מקופסא סגורה. במיוחד לאור העובדה המצערת שבאיזור מודיעין יש הרבה פריצות.
 

שמירה על מנעולים במודיעין

הסיבה השניה שבגללה מזמינים את שירותינו היא טיפול במנעולים תקועים. המנעול של דלת כניסה הינו מורכב ועם השנים נוטה להתבלות. במיוחד אם מדובר בדלת או שער אשר חשופים לגשם שמש ולחות.
שימון קל של מנגנון הנעילה יכול בהחלט להאריך את חייו באופן משמעותי ולחסוך לכם כסף והפתעות לא נעימות.
החלפת צילינדר במודיעין באופן יזום בהחלט עשויה למנוע בעיות גם מבחינת פריצות. לכן, בעת מעבר דירה לדירה חדשה או לאחר שיפוץ בבית או בעסק אשר המפתח נמסר לפועלים, כדאי להחליף צילינדר.
בדלת ראשית ההמלצה היא לבצע החלפת צילינדר אחת לארבע שנים וכך להימנע מתקלות שישאירו אתכם מחוץ לבית.

 

החלפת מנעולים במודיעין בזמינות מלאה

גם דלתות חדשות עלולות להפתיע עם מפתח שישבר לפתע במנעול או כל תקלה אחרת שלא תאפשר לכם גישה להיכנס לביתכם או לעסק שלכם. במצבים אלו כדאי לשמור מראש מספר טלפון של מנעולן אמין וזמין מהסביבה וכך תחסכו זמן על חיפושים בשעת לחץ.
אז שימרו את המספר טלפון שלנו ונשמח לסייע במקרה הצורך  052-960-1919