המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים במיתר  052-960-1919


מרכז המנעולים הארצי מספקים שירותי החלפת מנעולים במיתר עבור כל סוגי הדלתות כולל דלתות מיוחדות.
גם כאשר מדובר במנעול של דלת רב בריח, שריונית חוסם או מנעול פשוט של דלת פנים, במוקדם או במאוחר נוצר הצורך להחליפו ויש לכך סיבות שונות.ישנה חשיבות רבה למציאת מנעולן במתר שיהיה מקצועי ומורשה באישור ממשטרת ישראל כדי שיהיה לכם שקט נפשי. 

מתי מבצעים החלפת מנעולים במיתר?

כאשר אנו משתמשים בביטוי החלפת מנעולים אנו מכלילים גם את החלפת צילינדרים היות ויש בילבול בנושא זה.
אז מתי נוצר צורך להחליף מנעול או צילינדר במעבר דירה?

 

  • קניית דירה חדשה מקבלן- זה נראה כאילו הכל חדש אבל אתם לא יודעים מה קרה עם המפתח לאחר התקנת הדלת.. האם היה אצל פועלים מסויימים שהספיקו לשכפל אותו? אולי הקבלן שכפל לעצמו עותק? ואולי הצילינדר שם סטנדרטי ואתם רוצים צילינדר איכותי יותר בעל רמת מיגון גבוהה? סיבות אלו מצדיקות לחלוטין את פעולת החלפת הצילינדר במיתר לאחר מעבר דירה. בנוסף אם יש לכם מחסן או דלת אחורית חשוב גם שם לבצע החלפת מנעול.

  • קניית דירה שאיננה חדשה - כאשר אתם רוכשים דירה רוב הסיכויים שישנם עותקים של מפתחות אצל לא מעט אנשים- אצל הדיירים הקודמים, המתווך, אנשי שיפוצים ועוד..

  • דירה בשכירות- גם במקרה זה ייתכן מאוד שישנו עותק של מפתח אצל הדייר הקודם, החליפו צילינדר, אם בעל הבית מתעקש לא לבצע את ההחלפה החליפו ותנו לו עותק מהמפתח החדש וכך תוכלו להיות בטוחים שאתם ובעל הנכס הינכם היחידים שמחזיקים במפתח לדירתכם.

החלפת מנעול במיתר בעקבות תקלה במנעול


שחיקת המנעול הוא גורם מרכזי לצורך בהחלפת מנעול או צילינדר. גורמים נוספים: שימוש אגרסיבי ושגוי בתהליך סגירת ונעילת הדלת. לפני שאתם מזמינים החלפת מנעולים במיתר, בדקו שהתקלה היא לא בעקבות מפתח עקום או בעיה במפתח על מנת שלא לבזבז את הכסף סתם תנסו מפתח נוסף. אך אם המפתח נתקע או נשבר בתוך הצילינדר אז אין ברירה אלא להזמין מנעולן מקצועי.
תקלה נוספת שיכולה להיווצר במנעול היא חלודה, ובעקבות כך תקיעת הדלת.. הדבר מחייב החלפת צילינדר ולפעמים גם החלפת מנעול, השאלה מה מצב החלודה.
טריקת הדלת תגרום לבעיות במנגנון הנעילה וכן תלייה של מגבות בגדים או תיקים על ידית הדלת תגרום לתקלות ושחיקה עקב עומס על המנעול של הדלת.

 

החלפת מנעולים לאחר פריצה


במקרה ופרצו לכם לדירה חלילה, חשוב מאוד להחליף את הצילינדר. במקרים רבים לא תהיה לכם ברירה אלא להחליף גם את המנעול- מנגנון הנעילה של הדלת, בעקבות הרס המנעול בתהליך הפריצה.
העובדה שמישהו פרץ לדירתם, לא אומרת שהוא לא ינסה לעשות זאת שוב, או פורץ אחר.. הפעם חשוב להתקין מנעול כמה שיותר ממוגן מפני פריצות.
אנו ממליצים על התקנת מנעול כספת עליון אשר מקנה הגנה מושלמת מפני פריצות ומתריע גנבים.