המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בנתיבות  052-960-1919

ישנן סיבות רבות בגינן דיירים נזקקים במהלך חייהם לשירות של מנעולן, כמו למשל – כאשר המנעול לא נפתח בשל תקלה בדלת, במקרה של אובדן או גניבת מפתחות, במקרה שבו המפתח נשבר או לא נכנס לצילינדר, או בכל תקלה אחרת שעלולה לצוץ בדלת עם השנים.
אנו מקבלים המון פניות מלקוחות שנקלעו למקרי חירום דווקא בשבתות או בשעות הלילה המאוחרות.
תוכלו ליהנות משירות החלפת מנעולים בנתיבות 24 שעות ביממה כולל שבתות חגים ולילות, כך שבמקרה של תקלת חירום בדלת מנעולן בנתיבות יהיה זמין עבורכם תמיד.

זמינותו של מנעולן בנתיבות, היא קריטית, מכיוון שלעיתים מדובר במקרי חירום בהם דלת הבית אינה נפתחת בשום אופן, לכן יש צורך להיעזר בשירותי מנעולן מקצועי שיגיע באופן מיידי לפתור את התקלה.
במקרה כזה, חשוב לא להיכנס ללחץ מיותר, כי בסוף הכל יסתדר על הצד הטוב ביותר, הדלת תיפתח כולם יהיו בסדר ותקבלו מפתח חדש לרוב שיוכל לספק לכם רוגע וביטחון.

זקוקים לשירותי החלפת מנעולים בנתיבות? חייגו 052-960-1919

שירותי החלפת מנעולים בנתיבות לאחר פריצה 

חוויתם חלילה פריצה לביתכם? במקרים של פריצה נמליץ לכם להחליף לצילינדר בעל רמת מיגון גבוהה יותר וכן להוסיף מנעול כספת עליון המכפיל את ההגנה של דלת ביתכם. 
במקרה של פריצה נוכל לספק עבורכם שירות תיקון דלתות בנתיבות והחלפת חלקי הדלת במידה וצריך - החלפת מנעול או צילינדר, החלפת ידיות, החלפת צירים ועוד חלקים שונים במידה ונגרם נזק במהלך הפריצה.
בסיום עבודתנו תקבלו תעודת אחריות על המוצר ועל העבודה לתקופה של בין חצי שנה ל3 שנים.

הזמינו מנעולן בנתיבות העוסק בהחלפת מנעולים בנתיבות באופן חוקי

חשוב לשים לב בעת בחירת המנעולן, שמדובר במנעולן מורשה- מנעולן בעל תעודת הסמכה באישור משטרת ישראל. בתעודה תוכלו לראות את תמונתו של המנעולן ואת מספר תעודת הזהות שלו על גבי הרישיון.
הנושא בעל חשיבות רבה מכיוון שקיימים מנעולנים רבים העובדים ללא רישיון. חשוב לציין שאם מנעולן אינו עובד עם רישיון, הוא עובר על החוק, שהרי פריצה ללא תעודת הסמכה נחשבת לעבירה פלילית לכל דבר.
רישיון זה חשוב בגלל העובדה שהמנעולן מחזיק במפתחות ביתכם ומומחה לפרוץ כל דלת, לכן חשוב שיהיה אדם הגון.