המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בנתניה  052-960-1919

מנעולן בנתניה מעניק שירותי החלפת מנעולים בנתניה עבור כל סוגי הדלתות - דלתות זכוכית, דלתות פלדלת, עץ, אלומיניום, ברזל, ממ"ד ועוד..
גם אם מותקן בדלת שלכם מנעול של רב בריח, שריונית חוסם או מנעול פשוט של דלת פנים, במוקדם או במאוחר יווצר הצורך להחליפו ולכך קיימות סיבות שונות. ישנה חשיבות רבה למציאת מנעולן בנתניה
 שיהיה מקצועי ומורשה באישור ממשטרת ישראל כדי שיהיה לכם שקט נפשי. 
 

מתי מבצעים החלפת מנעולים בנתניה הקשור למעברי דירה?

  • קניית דירה חדשה מקבלן- הכל חדש, אפילו הדלת והמנעול, אבל אתם לא יודעים לגבי המפתח, מה קרה איתו לאחר שהתקינו הדלת.. אולי הפועלים או הקבלן שכפלו לעצמם העתק.. ואולי הצילינדר שם סטנדרטי ואתם רוצים צילינדר יותר איכותי ומתוחכם בעל רמת מיגון גבוהה יותר.. סיבות אלו מצדיקות את פעולת החלפת הצילינדר בנתניה לאחר מעבר דירה. הפעולה תספק לכם גם שקט ורוגע, במיוחד כשאתם ישנים בלילה או לא נמצאים בביתכם..
    בנוסף, אם יש לכם מחסן או דלת אחורית מומלץ שגם בדלתות אלו תבצעו החלפת מנעולים.

  • קניית דירה שאיננה חדשה - כאשר רכשת דירה שגרו בה לפניך רוב הסיכויים שישנם עותקים של מפתחות אצל הדיירים הקודמים, המתווך או אצל בעלי מקצוע שהתעסקו בשיפוץ הדירה ועוד..

  • דירה בשכירות- ייתכן שישנם עותקים של המפתח שלכם אצל הדייר הקודם. מומלץ לבצע החלפת צילינדר, גם אם בעל הבית מתעקש לא להחליף צילינדר, החליפו ותנו לו עותק מהמפתח החדש ובעזרת פעולה זו תהיו סבורים שאתם ובעל הנכס הינכם היחידים שמחזיקים במפתח לדירתכם ואין עותקים שמסתובבים אצל אנשים זרים.

החלפת מנעול בנתניה בעקבות תקלה במנעול


סיבה נפוצה להחלפת מנעול היא שחיקת המנעול. סיבות נוספות: שימוש באופן אגרסיבי ושגוי בתהליך סגירת הדלת (טריקה לדוגמא) ונעילת הדלת. לפני שאתם מזמינים שירות החלפת מנעולים בנתניה, מומלץ לבדוק שהתקלה לא נובעת ממפתח עקום על מנת שלא תבזבזו כספים שלא לצורך, עשו בדיקה ונסו לנעול עם מפתח נוסף. אך אם המפתח נתקע או נשבר בצילינדר אז אין ברירה אלא להזמין מנעולן בנתניה.
חלודה- עלול
 להיווצר במנעול חלודה אשר תגרום לתקיעת הדלת.. הדבר יחייב החלפת צילינדר ולפעמים גם החלפת מנעול, השאלה כמה חלודה נוצרה ועד לאן התפשטה.
טריקת דלתות עלולה לגרום לתקלות במנעול הדלת וכן תלייה של מגבות ,בגדים או תיקים על גביי ידית הדלת תגרום לתקלות ושחיקה עקב עומס גדול ולא טבעי על מנעול הדלת.

החלפת מנעולים בנתניה לאחר פריצה


לאחר פריצה לדירה חלילה, חשוב מאוד להחליף צילינדר. במקרים רבים אין ברירה אלא להחליף גם את מנגנון הנעילה של הדלת, המנעול, בגלל שהמנעול נהרס בתהליך הפריצה.
אם פרצו לכם לדירה כבר אתם לא מוגנים, עלולים לנסות לפרוץ שוב. מגנו טוב יותר את ביתכם ונסו לא לחזור על טעויות.  הפעם חשוב להתקין מנעול איכותי וממוגן מפני פריצות.
המלצה מעולה היא מנעול כספת עליון, מנעול נוסף לדלת אשר מספק הגנה מושלמת מפני פריצות ומתריע גנבים.