המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בסביון  052-960-1919

 החלפת מנעולים בסביון עשויה למנוע פריצה לביתכם 

ישנן דרכים רבות אשר באמצעותן תוכלו להפחית באופן דרסטי את הסיכון לפריצה לביתכם. כאשר נוקטים בכמה משיטות אלה או אפילו באחת מהן - תיווצר תחושת ביטחון בבית. רוב הדרכים הללו קשורות להתקנת אביזרי נעילה יעילים ומתוחכמים הן על הדלתות והן על חלונות, מרפסת או פתחים אחרים בבית.
בדלת הכניסה לבית כדאי שיהיו שני מנגנוני נעילה- אחד רגיל והשני מנעול כספת עליון. מנעול כספת עליון משלש את ההגנה של הדלת ומשמש גם כגורם הרתעה לגנבים.

אמצעי נעילה שונים המסייעים בשמירה על ביטחון

חלונות- חשוב לוודא שהחלונות יהיו סגורים כאשר לא נמצאים בבית או כאשר הולכים לישון.
חלונות הזזה- אנו ממליצים לתגבר אותם במנעולים לחלונות, היות וחלונות הזזה ניתנים להרמה והזזה גם אם אתם חושבים שניתן לנעול אותם, הם קלים מאוד לפריצה.

עינית וסגר עליון (סוגר ביטחון פנימי)- כאשר תישמע דפיקה בדלת מומלץ להציץ דרך חור העינית ולזהות מי האורח בצד השני של הדלת. במידה ולא מזהים- תוכלו לפתוח לכדי חריץ קטן ולנעול באמצעות הסוגר עליון אשר מאפשר פתיחה מינימלית כדי להבין במי מדובר ולפתוח במידה וניתן.

כאשר מתרגלים להתנהג בזהירות אין ספק שהסיכון לפריצה יהיה נמוך משמעותית עד כדי בלתי אפשרי. מומלץ להזמין מנעולן מדי פעם לבדוק את תקינות המנעולים וכן לבדוק שאינם מקומות אשר מועדים לפורענות שדרכם ניתן לפרוץ בקלות ולא הבחנתם בכך. בנוסף מומלץ לבצע החלפת מנעולים בסביון לפחות כל 4 שנים.
 

שירותי מנעולנות הם רבים במספרם ומונים בתוכם גם שירותי חירום הניתנים 24 שעות ביממה במקרים שלא ניתן להיכנס לרכב או לבית מסיבות שונות.
לאור ריבוי הפריצות באזורים רבים ברחבי הארץ, בינהם סביון נראה כי דיירים רבים מחליפים את מנעול ביתם ומצטיידים במנעולים איכותיים למניעת מקרה חירום שדלת הבית לא תיפתח כלל וגם בכדי להרגיש בטוחים יותר כאשר הם אינם בביתם או בשעות הלילה. מעבר לעובדה שדיירים מתקינים אמצעי מיגון בדלת הכניסה ובחלונות בביתם הם לא מוותרים על התקנת אזעקות ומצלמות בנוסף אשר מקנים להם ביטחון רב. נראה שכאשר מדובר במנעול הבית, אין מקום לפשרות וכדי למנוע מקרי חירום בזמן ההכי לא מתאים, חשוב לתקן מראש כל תקלה במנעול.