המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בעומר 052-960-1919

שירות החלפת מנעולים בעומר ע"י מנעולן מקצועי ואמין

לשירות החלפת צילינדר ישנם מספר סיבות. המרכזיות שבינהן: אובדן מפתח, תקלה במנעול, שדרוג הצילינדר בביתכם, מעבר דירה, המפתח נשבר בצילינדר
רק מנעולן מקצועי המתמחה בשירותי החלפת מנעולים בעומר, יוכל לספק עבורכם את המענה להתקנת צילינדר מתקדם ומתאים בקפידה לדלת ביתכם. כאשר מדובר על החלפת צילינדר או מנעול, אין מקום לפשרות, שהרי רק מנעולן מקצועי יוכל לבצע זאת במקצועיות ללא נזק וללא תקלות חוזרות ואף לספק לכם אחריות מלאה על עבודתו ועל החלק שהוחלף.

מספר דברים שאליהם כדאי לתת תשומת לב רבה יותר

הפרשי המחירים- קיימים סוגים רבים של צילינדרים בשוק, וסוגים רבים של מנעולים בשוק, חלקם מיובאים וחלקם תוצרת ישראל כחול לבן. מעבר לכך, קיימים מנעולים ממותגים שונים, ההבדלים בינהם מבחינת מחיר יכולים להיות גבוהים בין 200-700 וזה תלוי לאיזו דלת בצילינדר מתאים, ומהי רמת המיגון שלו. ההבדל העיקרי בין הצילינדרים השונים המוצעים לדיירים הוא רמת המיגון- הקושי בפריצת המנעול, שהרי לפורץ יש זמן קצוב לפרוץ את הדלת, והוא מעדיף לא להרעיש ולקדוח, ככל שצילינדר קשה יותר לפריצה, ונדרש זמן רב יותר על מנת לפרוץ אותו, כך הוא יחשב לאיכותי יותר. 
מסיבות אלו, חשוב שלא להתפשר על מחיר הצילינדר ולרכוש צילינדר איכותי בלבד ולא את הסיני הזול, תבחרו צילינדר שנדרש זמן רב לפרוץ אותו, כך שהפורץ יתקשה במהלך הפריצה, יתייאש ויעבור לדלת עם מנעול קל יותר לפריצה. לכן, בביצוע החלפת מנעולים בעומר, בחרו את הטוב ביותר. 
במיוחד כי בישוב עומר יש המון פריצות והמון ברנשים שמסתובבים שם.. חשוב להיזהר.

שימו לב לרמת המיגון של הצילינדר

כאמור, רמת המיגון של הצילינדר הינה קריטית , והדבר מתבטא במהירות הפריצה של הצילינדר, כלומר ההבדל בין צילינדר איכותי פחות לבין איכותי יותר, הוא זמן פריצתו, לכן, ככל שהצילינדר יהיה איכותי יותר, כך יהיה קושי רב יותר בתהליך קדיחתו,
החומר ממנו צילינדר איכותי עשוי הוא עמיד יותר וחזק ביחס לצילינדר שאיננו איכותי.
עבור השקט הנפשי שלכם בחרו בצילינדר מתקדם. החלפת מנעולים בעומר מבצעים על ידי מרכז המנעולים הארצי בלבד המספק לכם מנעולן בעומר תוך מספר דקות.