המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בפתח תקווה  052-960-1919

החלפת מנעולים בפתח תקווה VS החלפת צילינדר בפתח תקווה

החלפת מנעולים היא המילה הכוללת להחלפת צילינדר. כלומר, החלפת מנעולים הינה מילה כללית.
צילינדר הוא החלק הקטן של המנעול, ברוב המקרים ניתן להחליף אך ורק את הצילינדר, ולא חייב להחליף את כל המנעול.
כל הנושא המקיף הקשור למנעולים הוא נושא קשה מסובך ורגיש ולא כל אחד יכול לעסוק בתחום זה.
אנו מספקים שירות בכל ערי המרכז והחלפת מנעולים בפתח תקווה היא נתח גדול מעבודתנו.

כאשר יש צורך בשירות של מנעולן בפתח תקווה חשוב מאד לשאול אותו מראש בשיחת הטלפון האם הוא עוסק בתחום החלפת מנעולים בפתח תקווה מכיוון שיש שלל נושאים בנושא המנעולנות. ישנם מנעולנים במרכז, למשל שלא מספקים השירותי מנעולנות רכב או מנעולנות לכספות, ואנו אכן מספקים כל שלל תחומים אלו ואף במקצועיות רבה.

איך לבחור מנעולן לשם החלפת מנעולים בפתח תקווה?

בניגוד לאנשי מקצוע אחרים, חשוב מאד לוודא פרט מסוים עם מנעולן שאיתו יוצרים קשר- הימצאות תעודת מנעולן מורשה לעבודה בתחום מיגון ומנעולנות מטעם משטרת ישראל. לא ניתן ולא מקובל להציע שירותי מנעולנות ללא אישור מנעולן מורשה וחשוב להקפיד לראות את התעודה בין אם בתאר ובין אם בכיסו של המנעולן.
פעולת החלפת מנעול פירושה החלפת מנגנון הנעילה של הדלת, המנעול הגדול שתופס נפח רחב בדלת, ולעומת זאת כאשר מדברים על החלפת צילינדר מדובר על החלק הקטן הנמצא בתוך הצילינדר, במידה ומחליפים אותו המפתח ישתנה למפתח חדש, מגיעים חמישה מפתחות באריזה לרוב, ישנם גם אריזות של צילינדרים שמגיעים איתם רק שלושה מפתחות.

אנו מספקים שירותי מיגון ומנעולנות 24 שעות ביממה ונוכל לייעץ בנוגע לכל בעית נעילה ולכל מצב חירום הקשור לדלתות. אנו מתמחים בכל סוגי הדלתות ומכירים היטב את כל הצילינדרים ומנגנוני הנעילה המסובכים של מולטילוק , רב בריח וחברות נוספות. אנו מספקים שלל שירותים לסיוע.
החלפת מנעולים בפתח תקווה מתבצעת מטעמנו גם בשעות הלילה , שבתות וחגים.