המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בצפון 052-960-1919

החלפת מנעולים בצפון הינה פעולה נפוצה בתחום המנעולנות. שכן, כל אחד נזקק אחת לתקופה להחלפת צילינדר בדירה או החלפת מנעול בעת קלקול או חלילה לאחר פריצה. 
אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עימנו לשם הגעה להחלפת מנעולים. נשמח לשרת אתכם בכל שעה הודות למערך שלנו המעניק שירות 24/7 כולל שבתות וחגים.

מרכז המנעולנים בצפון

צוות המנעולנים בחברת מרכז המנעולים הארצי הינו מורכב ממנעולנים מוסמכים בעלי תעודת יושר ממשטרת ישראל שהינם בעלי ניסיון וותק בתחום.
בעת פעולת החלפת מנעולים תידרשו להציג הוכחה שמדובר בנכס שלכם על מנת שנוודא שאינכם משתמשים בנו למטרה פלילית אין לקחת ביקורת זו באופן אישי שכן אנו בודקים זאת מכיוון שאנו עובדים תחת אישור משטרת ישראל.

החלפת מנעולים בצפון תסייע לכם לקבל מפתחות חדשים במקרה של מעבר דירה, החלפת בעלות של עסק או מעבר עסק. בנוסף לאחר אובדן או גניבת מפתח חובה לבצע החלפת צילינדר על מנת למנוע פריצה פלילית. סיבה אחרונה היא קלקול של צילינדר אשר עלול להתרחש במידה ותדירות פתיחת ונעילת הדלת היא גבוהה מאוד מאוד. או כאשר הדלת עוברת טריקות חזקות ומרובות.

סוגי מנעולים שונים, סוגי צילינדרים שונים


בין אם אתם מתעניינים לגביי החלפת המנעול הקיים אצלכם בדלת ובין אם ברכישת מנעול חדש, כדאי לכם לדעת שישנם סוגים רבים ושונים של מנעולים בשוק, דבר שעשוי להשפיע במידה רבה על סוג המנעול שתחליטו לרכוש בסופו של דבר. כך למשל, אם תרצו לרכוש מנעול יוקרתי ובעל רמת מיגון גבוהה במיוחד, העלות תהיה בהתאם, אך אם אתם רוצים להשקיע סכום כסף קטן בלבד, אין ספק שתוכלו למצוא בקלות מנעול שיתאים בדיוק לצרכים האישיים שלכם במחירים נוחים.
לא חייבים לשלם 1500 ש"ח בשביל מנעול טוב. עד 700 ש"ח תוכלו למצוא מנעולים נהדרים בעלי מיגון ברמה גבוהה ובעלי טכנולוגיה מתקדמת. 

החלפת צילינדרים- מחירי הצילינדרים נמוך יותר מאשר מחירי המנעולים. תוכלו למצוא צילינדר מ200 ש"ח ועד 550.