המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בקרית אונו  052-960-1919

פעמים רבות אנשים מתבלבלים בין המושג החלפת מנעולים להחלפת צילינדרים, וניתן להבין אותם, אפילו בספרות זה מוצג כמקשה אחת ולא מופרד. אך ברצוננו להסביר מהו ההבדל בין צילינדר למול.
צילינדר - החלק הקטן בתוך המנעול (מנגנון הנעילה של הדלת) אליו מכניסים את המפתח.

מנעול- החלק הגדול שממלא את כל הדלת, הוא למעשה מכיל בתוכו את הצילינדר. 

מהו צילינדר איכותי?

מנעולן בקרית אונו מספק שירותי פריצה לכל סוגי המנעולים הקיימים בשוק, וכן החלפת מנעולים בקרית אונו. לאחר הפריצה צריך להחליף צילינדר היות ובמהלך הפריצה הוא נקדח.
בתהליך החלפת צילינדר בקרית אונו תידרשו לבחור צילינדר, ועדיף באיכותי ביותר.
מהו צילינדר איכותי?  ישנם צילינדרים שמוגנים מפני קדיחה, אחרים דורשים המון זמן כדי להצליח לפרוץ אותם, וישנם צילינדרים פשוטים מאוד שאפשר לפרוץ אותם אפילו בלי להרעיש ובלי לקדוח וזה אורך כמה דקות בודדות. חשוב לבדוק איזה צילינדר מתקינים לכם. 

האם כל אחד יכול לספק שירותי פריצה?

לא כל אחד רשאי לספק שירותי פריצה על פי החוק. מנעולן בקרית אונו, חייב להחזיק בתעודת מנעולן מורשה, את התעודה הוא מקבל בגמר לימוד קורס מנעולנות ממשטרת ישראל ומגופים רשמיים אחרים. רישיון זה מעיד על אמינותו של הפורץ, שהרי פריצת דלת או מנעול ללא רישיון הינה עבירה פלילית לכל דבר, לכך כאשר אתם מזמינים מנעולן עליכם לוודא כי הוא מחזיק ברשותו את רישיון של מנעולן מורשה עם תמונתו.
מנעולן בקרית אונו מספק שירותי פריצת דלתות מכל הסוגים וכן החלפת מנעולים בקרית אונו.

בצעו סקר שוק מעמיק טרם בחירת המנעולן

כאשר אתם מתקשרים להזמין מנעולן, חשוב לשאול מחיר ולהשוות לפחות עם עוד מנעולן אחד על מנת לאמוד את המחיר המקובל בשוק. לפעמים אתם תקבלו מחיר מופקע ותחשבו שזה בסדר אך בשיחה עם מנעולן נוסף תקבלו חצי מחיר.. כדאי לבדוק כי אין מחיר אחיד בשום מקום למעט פריצת רכב שזה דבר יותר מובנה ופחות מסובך לתמחור.