המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בקרית גת  052-960-1919

החלפת מנעולים בבית או בעסק לעיתים מרגישה בהתחלה כמו דבר טריוויאלי. בחירת בעל מקצוע נכון יכול לעשות את ההבדל האמיתי מבחינת בטיחונך האישי. התוצאה של ביטחון בבית ומניעת פריצות היא הדבר החשוב, המנעולן חייב להיות מקצועי ולדעת איזה מנעול מתאים לדלת שלכם ודבר חשוב יותר מזה הוא כיצד המנעול הותקן.
 

החלפת מנעול שתתבצע על ידי מנעולן מקצוען היא בחירה נכונה וטובה יותר מאשר להחליף מנעול בעצמך ממספר סיבות:

  1. התקנה נכונה של המנעול- במידה וההתקנה לא מתבצעת כראוי קל מאוד לפרוץ את הדלת, חשוב להבין את מבנה הדלת ותפקיד המנעול כאשר מתעסקים בהחלפת מנעולים בקרית גת.
  2. זמן שווה כסף- הרי ידוע בכל תחום שאם אתה משתמש בבעל מקצוע הוא עושה את זה כל כך מהר ולך זה יכול לקחת שעות. נניח התקנת ארון לצורך העיניין, איזו עבודת פרך.. אבל המתקינים מבצעים את ההרכבה כל כך מהר ויעיל, זה ממש מוריד אבן מהלב כשלא מתעסקים במשהו שלא מבינים בו.
    מעבר לכך, אם חלילה תבצע פגיעה במנגנון הדלת, או שלא תחזיר את כל הברגים למקום זה עלול להיות כואב בכיס, כי לא רק שעבדת שעות לנסות לחסוך כמה שקלים, בסופו של דבר גם עבדת וגם שילמת הרבה יותר- גם על העבודה וגם על הנזק שיצרת. החלפת מנעולים בקרית גת באופן מקצועי תוכל למנוע פריצות ולהתריע גנבים.
  3. אחריות- לאחר סיום עבודתו של המנעולן תקבלו אחריות, דבר ששווה מאוד לכל צרכן, דבר שלא הייתם מקבלים את הייתם מתקינים בעצמכם את המנעול.
 
 
להזמנת שירות החלפת מנעול בקרית גת, החלפת מנעולים בקרית גת, החלפת צילינדרים בקרית גת, החלפת מנעול לדלת פלדלת בקרית גת, החלפת מנעולים לדלתות בקרית גת חייגו 052-960-1919