המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בקרית מלאכי  052-960-1919

פריצת והחלפת מנעולים בקרית מלאכי 

ישנם סוגים רבים של מנעולים, מנעול צילינדר נפוץ במיוחד המתאים עבור דלתות של דירות, משרדים, מחסנים ועוד. מבנה מנעול הצילינדר בנוי על עיקרון גליל, דבר המעניק לו יתרון של היכולת לפרוץ אותו במקצועיות מבלי להסב נזק לדלת או למשקוף או למנגנון הנעילה. יחד עם זאת, לא תמיד חייבים לפרוץ ולהחליף צילינדר שמזייף, לעיתים ניתן לשמן אותו או לתקן באופן אחר. אם אין ברירה מחליפים רק את הצילינדר ללא מנגנון הנעילה. פריצת מנעול צילינדר תתרחש אם הדלת נעולה ואין מפתח זמין לפרוץ אותה, במקרה זה צריך לקדוח את הצילינדר.
החלפת מנעולים בקרית מלאכי נעשית על ידי מנעולן מוסמך מאיזורכם בעל ניסיון וותק בתחום המנעולים.
הוא מחזיק בתעודת "מנעולן מורשה" ברישיון משטרת ישראל ויש לו את הידע הדרוש לביצוע החלפת מנעולים בקרית מלאכי באופן מהיר, יסודי ונקי.

התקנת מנעולים בקרית מלאכי 

כשמדברים על התקנת מנעולים מדברים על החלפת מנעולים. למה? כי לא קיימת דלת בלי מנעול שצריך רק להתקין בה מנעול, שכן, דלתות חדשות מגיעות כבר עם מנעול וצילינדר.
כאשר מנעולן מגיע לתת לכם שירות בנוגע למנעולים הוא מוציא את המנעול הישן ומכניס את החדש ועל כן פעולה זו נקראת החלפת מנעולים. החלפת מנעולים בקרית מלאכי או בכל מקום אחר צריכה להתבצע אך ורק על ידי מנעולן מורשה מכיוון שביצוע עבודה שאיננה מקצועית עלולה להביא לנזקים בדלת בהמשך.
חשוב מאוד שתוודאו בתור צרכנים שהמנעולן שאיתו תעבדו הינו מנעולן מורשה מטעם משטרת ישראל ובנוסף שתוודאו שהמנעולים והצילינדרים בהם הוא משתמש הם מקוריים וסגורים באריזה ואינם שוכפלו.

עבודת החלפת מנעולים אורכת סביב ה- 20 דקות ולא אמורה להימשך יותר זמן. 

 

מנעולן בקרית מלאכי מסוגל לטפל בבעיות נעילה, דלתות, כספות ונעילת ופריצת רכבים.

בין אם אתם מעוניינים בהתקנת מערכת אבטחה בבית או במשרד ובין אם ברצונכם למצוא פתרון לבעיה פשוטה כמו החלפת מנעולים, לשירותכם תמיד מנעולן מקצועי אשר יוכל לפתור מיידית את הבעיה. 

מנעולן מקצוען מנוסה ובעל רישיון

אנו חברת מנעולים גדולה ומקצועיתנשמח לשלוח עד אליכם בזמן הגעה קצר מנעולנים בעלי ניסיון וותק וכמובן עם תעודות. קיימים כיום קורסים רבים להכשרת מנעולנים מקצועיים, ואתם תקבלו רק את אלה שסיימו קורס מנעולנות בהצלחה. אם תפנו למנעולן ממגנט שראיתם על הדלת אתם עלולים ליפול על מנעולן חדש, ללא שום ניסיון, ללא תעודות ולעיתים ללא אישור יושר משטרתי. 
נשמח לספק לכם שירות החלפת מנעולים בקרית מלאכי במקצועיות רבה.

מנעולן בקרית מלאכי משתמש בכלי עבודה בעלי טכנולוגיה מתקדמת

מנעולן מקצועי ישתמש תמיד בכלי פריצה וכלי עבודה החדשים ביותר בשוק לא רק כי קל לעבוד עם כלים חדשים אלא כי הם מונעים נזק לדלת ומקלים על העבודה ליצור אסטטיקה, עבודה נקיה ופחות מרעישה. כשתזמינו אותנו לעבודת החלפת מנעולים בקרית מלאכי  תוכלו לישון בשקט ולהיות רגועים שאין אף אחד שעלול לחדור לביתכם כי ההתקנה של המנעול לא התבצעה כראוי.
לנו עבודה זריזה ומקצועית, ורואים שאנחנו יודעים לאן וכיצד לגשת על מנת לפתור כל בעיה.

מנעולן בקריית מלאכי מחברת מרכז המנעולים הארצי מציע תמורה יפה עבור כספכם. ומוודא שאין לכם טענות בעקבות העבודה שבוצעה. תמיד תינתן אחריות גם על חלקי החילוף של הדלת וגם על העבודה ותמיד יש עם מי לדבר, הרי מדובר בחברה גדולה.
הודות לתחרות הגדולה המחירים נמוכים ואחידים, דבר שלא היה לפני כעשור. אנו קובעים את המחיר מראש על מת למנוע הפתעות. כאשר מתקשרים אלינו, אנו נוודא שאתם מסכימים על המחיר בטרם בוצעה העבודה.