המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בקרית עקרון  052-960-1919

איך לבחור מנעולן לשם החלפת מנעולים בקרית עקרון?

בניגוד לאנשי מקצוע אחרים, בתחום המנעולים חשוב מאד לוודא פרט שיש למנעולן שאיתו יוצרים קשר- תעודת מנעולן מורשה מטעם משטרת ישראל. הצעת שירותי מנעולנות ללא אישור מנעולן מורשה זוהי עבירה על החוק וחשוב להקפיד לראות את התעודה באתר או באופן פיזי.
ישנו הבדל בין המושג החלפת מנעול לבין החלפת צילינדר. החלפת מנעול פירושה החלפת מנגנון הנעילה של הדלת, המנעול הגדול שממלא את הדלת, ולעומת זאת כאשר מדברים על החלפת צילינדר מדובר רק על החלק הקטן הנמצא בתוך המנעול, במידה ומחליפים אותו המפתח ישתנה למפתח חדש, לרוב מגיעים חמישה מפתחות באריזה. 

אנו מספקים שירות 24 שעות ביממה ונשמח להסביר ולייעץ בנוגע לכל בעיה בדלת, בנעילה ובמיגון. אנו מבצעים החלפת מנעולים בקרית עקרון ומתמחים בכל סוגי הדלתות- דלתות זכוכית, דלתות עץ, דלתות פלדה - פלדלת, דלתות אלומיניום, דלתות ממ"ד ועוד. אנו מכירים לעומק את כל סוגי הצילינדרים וסוגי מנגנוני הנעילה המסובכים והפשוטים של מולטילוק ושל רב בריח וחברות נוספות ולכן נוכל להציע עבורכם שלל שירותי מנעולנות. החלפת מנעולים בקרית עקרון מתבצעת מטעמנו גם בשעות הלילה, בשבתות ובחגים.

בחירה בחברה גדולה ויציבה

לא מומלץ להחליף מנעולים אצל מנעולן אנונימי- שאיננו ידוע ומוכר אפילו לא על ידי גוגל, שאין לו אתר ואין לאף אחד מושג שהוא לא השתחרר אתמול מהכלא.
חברה ידועה ומוכרת תמיד תיתן לכם לא רק אחריות ואופציה לתקשר איתה אם תתעורר חלילה בעיה בהתקנה האחרונה, אלא גם תספק עבורכם בטחון שביצוע תהליך ההחלפה של המנעולים יהיה יעיל מקצועי ואמין.
קיימת חשיבות רבה לתשומת לב לפרטים קטנים לדוגמא חשוב לראות שכאשר המנעולן מחליף לכם את המנעולים הוא נותן לכם את כל המפתחות מן האריזה ולא משאיר חלילה מפתח אצלו.זה כמובן לא קורה בחברות גדולות, כי מעסיקים רק אנשים איכותיים, לפחות אצלנו בחברה זה ככה. בכל אופן, לאחר שהמנעולן סיים את עבודתו, רגע לפני שהוא הולך אנא בידקו את הצילינדר, האם הפתיחה והסגירה חלקים? כך תבצעו באופן נכון וחכם החלפת מנעולים ב
קרית עקרון, בביתכם, דבר אשר יתרום לשקט הנפשי שלכם ולתחושת הביטחון שלכם.
 

החלפת מנעולים בקרית עקרון 


קיימים שירותי מנעולנות רבים אשר מונים בתוכם גם שירותי חירום אשר ניתנים על ידינו 24 שעות ביממה במקרים שלא ניתן להיכנס לרכב או לבית מסיבות שונות.
לאור ריבוי מקרי הפריצות באזורים רבים ברחבי הארץ, בינהם קרית עקרון והישובים ליד, נראה כי דיירים רבים דואגים להחליף את מנעול ביתם ולהצטייד במנעולים איכותיים על מנת להצליח למנוע פריצות לביתם או מקרי חירום שדלת הבית לא תיפתח כלל. החלפת צילינדר עוזרת להרגיש בטוחים יותר כאשר דיירים אינם בביתם או בשעות הלילה כאשר ישנים.
בנוסף לכך, דיירים מתקינים אמצעי מיגון בדלת הכניסה וכן בחלונות ביתם, רבים מהם אינם מוותרים על התקנת אזעקות ומצלמות אשר מקנים להם ביטחון רב.
נראה שכאשר מדובר במנעול הבית, לא מתפשרים על איכות שכן הדבר הוכח במניעת פריצות או מקרי חירום בזמן ההכי לא מתאים, חשוב לתקן מראש כל תקלה בדלת ובמנעול.