המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בראשון לציון  052-960-1919

לאחר מעבר דירה חובה להחליף צילינדר, כאשר לא מחליפים צילינדר בדלת הכניסה בדירה החדשה לוקחים סיכון גדול. הרי לא הייתם נותנים את המפתח לדלת הכניסה בביתכם לאדם זר נכון?

אם כך, למה הרבה דיירים שעוברים לדירות שכורות לא מבצעים החלפת מנעולים בראשון לציון? אולי מקור המחשבה הזו הוא החיסכון בכסף או פשוט בחוסר מודעות שהם לוקחים סיכון כל כך גדול.. אנחנו רואים כל כך הרבה מקרים כאלה של פריצות לבתים באמצעות מפתח, ואין על זה ביטוח רבותיי.. ואין מי שיאמין לכם שמשהו נגנב כי אין טביעות אצבעות אין סימני פריצה.. הם רק חשבו שהם חסכו את ה250 ש"ח האלה אבל הם איבדו כל כך הרבה.. יש משהו יותר חשוב מהביטחון שלכם? מהמשפחה שלכם? מהרכוש שלכם? אסור לקחת סיכון. 

החלפת מנעולים בראשון לציון לאחר מעבר דירה

אם לא החלפתם מנעול בראשון לציון בכניסה לדירה עדיין, אולי אנשים זרים מחזיקים את המפתח לדלת הכניסה שלכם, כדאי לכם להחליף כמה שיותר מהם לפני שההזדמנות תיפול להם לידיים.
עצם העובדה שבשלב זה או אחר של חייהם הדיירים הקודמים התגוררו בדירה שכרגע אתם שוכרים לא אומרת שהם אנשים טובי לב או ישרים. כמו כן, אתם לא יכולים לדעת אם המפתח בכלל אצל שיפוצניק או פועל אחר שעבר בדירה ומסרו לו מפתח והוא שיכפל.. אסור לסמוך על אף אחד.

אז מה עושים? מחליפים מנעולים בראשון לציון

זהו הפתרון הטוב ביותר והחכם ביותר. מה שכן כדאי לברר זה עלויות ולהשות עם אחרים, זה האם המנעולן מורשה באישור משטרת ישראל? האם הוא זמין להגעה מיידית בשעות שנוח לנו?
אנו זמינים עבורכם מיידית 24/7 ונוכל לספק לכם שירות החלפת מנעולים בראשון לציון במקצועיות עם אחריות באופן זריז ונעים. 
בתהליך בחירת הצילינדר וודאו שהוא מגיע באריזה סגורה, לרוב עם 5 מפתחות. בקשו אחריות על המוצר ועל ההתקנה.
וזהו, שיהיה בהצלחה צוות מרכז מנעולים.