המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בראש העין  052-960-1919

כאשר מנעול הדלת מתקלקל, או במקרה של אובדן או גניבת מפתחות - יש פתרון מהיר וקל, בזמינות מיידית, וכמובן במקצועיות רבה. אנו מספקים עבורכם מנעולן מקצועי באישור משטרת ישראל, ובמחיר אטרקטיבי, מנעולן בראש העין יוכל לספק עבורכם את כל שירותי המנעולנות הקיימים בשוק בנוסף להחלפת מנעולים בראש העין.

החלפת מנעולים בראש העין רק על ידי מנעולן מקצוען! 

החלפת מנעול בראש העין חייבת להתבצע רק על ידי מנעולן בעל ניסיון וותק בהחלפת מנעולים או צילינדרים מכל הסוגים ולכל סוגי הדלתות, תוך שימוש בצילינדרים איכותיים אשר יבטיחו שתהיו שבעי רצון ומלאי ביטחון כאשר תהיו בחופשה או בלילה כאשר כולם ישנים.
המחירים האטרקטיביים של צילינדרים איכותיים מאפשרים לרוב האוכלוסיה לרכוש הגנה טובה עבורם ועבור בני ביתם, וכן עבור העסק שלהם. בעבר, מחירי הצילינדרים האיכותיים היו גבוהים מידי ורק העשירים והאמידים ביותר יכלו להינות מהם.
 
כאשר מדובר על השקט הנפשי והביטחון שלכם ושל משפחותיכם- אין מקום לפשרות, בוחרים במנעולן אמין ומקצועי בעל ניסיון רב בתחום, מכיוון שהחלפת מנעול באופן חובבני- לא מקצועי עלולה לגרום נזק רב לדלת הבית, למנגנון הנעילה או לגרום לתקיעת הדלת, הצורך בפריצה ותיקון הדלת אשר יעלו לכם הרבה יותר מאשר הייתם מזמינים מנעולן מקצועי מלכתחילה. 

כיצד מתבצעת החלפת צילינדר בראש העין בצורה מקצועית?

החלפת צילינדר בראש העין על ידי מרכז המנעולים הארצי נעשית על ידי מנעולנים מורשים בלבד שהינה בעלי ניסיון ומיומנות גבוהה. אנו מחזיקים ברכב מבחר רחב של צילינדרים לבחירתכם לפי רמת מיגון ולפי תקציב.  אנו מכירים היטב את כל סוגי הדלתות והצילינדרים בשוק, וכמובן את כל המנעולים הקיימים. חשוב לציין כי דבר זה איננו מובן מאליו, מכיוון שקיימים בשוק סוגים רבים של צילינדרים, ושל מנעולים, חלקם תוצרת חוץ המיובאים לארץ וחלקם מיוצרים בישראל.
מנעולן צריך להכיר מקרוב את כל סוגי הצילינדרים המנעולים והדלתות על מנת להתאים לכם נכונה את הצילינדר לדלת הבית וגם להרכיב אותו באופן יסודי ומקצועי ללא בעיות בהמשך. לשם כך אנו מספקים אחריות על כל עבודה והן על החלק שהוחלף.
את החלפת הצילינדר בראש העין מבצע מנעולן בעזרת כלי עבודה שיש ברשותו וגם הודות לידע הרב שצבר עם השנים וטכניקות עבודה שונות.

 
 

החלפת מנעולים ממגוון סיבות אפשריות

החלפת צילינדר בראש העין על ידי מנעולן מקצועי תתבצע מן הסיבות המוצגות מטה:

  • קלקול הצילינדר או מנגנון הנעילה
  • במקרה של אובדן / גניבת מפתחות
  • מעבר דירה
  • מפתח נשבר או נתקע בדלת
  • רצון לשדרוג הצילינדר לטובת חדש ואיכותי יותר.