המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים ברחובות  052-960-1919

החלפת מנעולים ברחובות-  שחיקת המנעול בעקבות שימוש אגרסיבי או שגוי

בעיית נעילה מתרחשת לאחר שימוש לא נכון במנעול הדלת להלן עצות איך למניעת נזק בדלת:

  • טריקת דלת- כאשר טורקים את הדלת מנגנון הנעילה מקבל זעזוע וכן כל חלקי הדלת הפנימיים, לאורך זמן הם עלולים להתקלקל ולזוז ממקומם.
  • שימון המנעול באמצעות שמנים לא מתאימים כמו שמן בישול הגורם להדבקות אבק ולכלוך על גבי המנעול וכן מדביק בין החלקים העדינים של מנגנון הנעילה וכתוצאה מכך הוא יפסיק לעבוד.
  • תליית משקל על ידית הדלת לאורך זמן תגרום לעומס בלתי מבוקר על המנעול. כתוצאה משחיקה זו לא יהיה מנוס אלא לבצע החלפת מנעולים ברחובות.

 

החלפת מנעולים ברחובות- מתי מבצעים החלפת מנעולים

ישנם סיטואציות שונות אשר בהם דיירים זקוקים לשירותי החלפת מנעולים ברחובות או בכל מקום אחר,לדוגמה לאחר מעבר דירה או שיפוץ גדול מומלץ להחליף צילינדר אך לא רק. דוגמאות נוספות מובאות בהמשך:

החלפת מנעול לאחר פרידה

בני זוג או שותפים לדירה שנפרדים מחליטים לבצע החלפת מנעול בדירה. החלפת מנעולים ברחובות בזמן יכולה לחסוך ממכם עגמת נפש, דאגות רבות ואם יחליטו לגנוב ממכם אז גם תחסכו כסף.

קלקול או תקלה במנעול

במקרים שהמנעול הישן מתקלקל, מחליד או מתחיל לזייף מומלץ להחליף את המנעול כדי להימנע מצרות עתידיות כמו תקיעה של הדלת וכתוצאה מכך הצורך בפריצה.
הרי להיתקע מחוץ לביתכם או בתוכו זו הרגשה מאוד לא נעימה ומתסכלת. מומלץ לפנות אלינו, אנו חברה העוסקת במיגון ומנעולנות אשר מנוסה וידועה.
נשמח לבצע עבורכם החלפת מנעולים ב
רחובות במסירות ובמקצועיות.

מקרה של אובדן מפתחות מחייב החלפת מנעולים

כאשר דיירים מאבדים את מפתחות הבית כדאי להיזהר ולא לקחת סיכון שהמפתחות של ביתכם יגיעו לידיים פליליות לצורך פריצה או מעשה פלילי אחר. מומלץ לבצע החלפת המנעולים בביתכם על מנת למנוע כל סיכון. 

כאשר אתם מחליפים את המנעולים ברחובות, בביתכם, אתם יודעים שכרגע אתם משפחתכם ורכושכם בטוחים הרבה יותר.
ולפעמים פשוט אין ברירה כי אין יותר עותקים של מפתחות ולא ניתן לשכפל, אז החלפת צילינדר היא האפשרות היחידה שנותרה.