המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים ברמלה 052-90-1919

התדירות של החלפת מנעולים ברמלה היא גבוהה, אנו נתקלים בצורך זה הרבה פעמים מצידם של הלקוחות מסיבות שונות, לרוב הם מבצעים פעולה זו כתוצאה מ- בלאי של המנעול / צילינדר הישן, אובדן / גניבת מפתח או מעבר דירה. מכל סיבה שהיא, חשוב לדעת שהחלפת המנעול או הצילינדר במיוחד בדלת כניסה תהיה חייבת להעשות על ידי מנעולן מוסמך מנוסה בתחום המנעולנות והמיגון.

החלפת מנעולים ברמלה - ישנם סוגים שונים

מנעולן ברמלה מטעמנו ידע לבצע החלפת מנעולים באופן מקצועי עבור כל סוגי המנעולים וכל סוגי הדלתות. המנעולן יבצע את ההחלפה של המנעול או הצילינדר כנדרש- יחליף או למנעול מאותו הסוג שהיה אצלכם בדלת או לייעץ לכם במידה ומומלץ עבורכם להחליף את הסוג של הצילינדר או את סוג מנגנון הנעילה לסוג אחר מהקודם שהיה מותקן בדלת שלכם.
המנעולן יגיע עם מספר סוגי צילינדרים / מנעולים , בהתאם לחלק שאתם צריכים, יציג בפניכם את המתאימים ביותר עבורכם.

אם גם אתם זקוקים לשירותי מנעולנות או ייעוץ בנושא החלפת מנעולים, פריצת מנעולים ועוד, הינכם מוזמנים לפנות אלינו כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ.
 

החלפת מנעולים ברמלה לאחר מעבר דירה:

לאחר מעבר דירה מומלץ להחליף מנעולים, יש לכך סיבות רבות, זוהי החלטה נבונה, תהיו בטוחים שמדובר בהוצאה שולית לעומת ההוצאה שתהיה עלולה להתממש חלילה אם לא תחליפו את הצילינדר בדלת הכניסה בבית החדש.
לאחר מעבר דירה חשוב מאוד להחליף צילינדר בדלת הכניסה ואם יש דלתות כניסה נוספות גם בהן יש להחליף מנעול כמובן בשביל להימנע מפריצה. אם תחליפו צילינדר תוכלו להיות בטוחים שאתם היחידים אשר מחזיקים במפתח לביתכם.
הרי לא תוכלו להיות בטוחים שאין מפתחות שמסתובבים אצל הדיירים הקודמים או אצל פועלי השיפוץ שעבדו בדירה לפני שנכנסתם.. קרו מקרים שהמפתח אכן שוכפל והגיע לאדם פלילי שתכנן לגנוב, נכנס באמצעות המפתח בשעת לילה מאוחרת, אך בני המשפחה היו בסלון כך שלא יכל להיכנס, מיד הם קראו לנו והחלפנו להם צילינדר וכך שמרנו על ביטחונם ורכושם. 
יש לכם אפשרות להימנע ממצבים אלו ...הם ניתנים למניעה על ידי החלפת מנעול ברמלה.
צוות המנעולנים שלנו יציגו בפניכם מספר מנעולים וצילינדרים מסוגים שונים, יציגו את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם, וגם יוכלו להציע לכם מנעול כספת עליון , כי כאשר גנבים מבחינים בדלת אשר מתוגברת במנעול כספת הם מייד מוותרים מכיוון שזמן פריצת מנעול כספת עליון הוא ארוך מאוד, מרעיש במיוחד ודורש מאמץ פיזי.

 

החלפת מנעול ברמלה בדירות פרטיות תתרחש כאשר:

  • לאחר פריצה או ניסיון פריצה- נגרם הרס של הצילינדר או לחלופין לאחר פריצה מקצועית של מנעולן אשר במהלכ נקדח הצילינדר ויש להחליפו לחדש.
  • אובדן מפתח - כאשר המפתח אבד ולא הצלחתם לאתר היכן נפל ומתי, או כאשר עותק של מפתח נעלם ואתם חוששים שאדם בעל כוונות שליליות עלול לעשות בו שימוש פלילי.
  • לאחר מעבר דירה
  • לאחר שיפוץ - אם במהלך השיפוץ נכנסו לדירה בעלי מקצוע רבים בעזרת המפתח שלכם ללא נוכחותכם ויש סיכוי ששיכפלו אותו.