המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים ברמת גן  052-960-1919

שירותי החלפת מנעולים ברמת גן ניתנים בעיקר בעקבות אובדן מפתח או ללקוחות לאחר מעבר דירה דירה הרוצים להחליף את המפתח כדי שבעלי הדירה הקודמים או הפועלים שקיבלו מפתח לא יוכלו להיכנס פנימה. 

כאשר אנו מדברים על החלפת מנעולים, אנו כוללים בביטוי זה - החלפת צילינדר. מנעול הוא החלק הגדול בדלת שהוא עמיד להמון שנים והחלפתו לא נעשית כל שנה, לעומת זאת צילינדר מחליפים בתדירות גבוהה וישנם מצבים רבים שחייב להחליפו.

בתקופת הקיץ תושבים רבים רוצים להחליף צילינדר לבית, ישנם צילינדרים רבים בשוק מחברות שונות המוצעים ללקוחות וכל זאת בשביל שלקוח יוכל לבחור את הצילינדר המתאים ביותר עבורו, הן מבחינת רמת מיגון והן מבחינת תקציב וצרכים.
 

שירותי החלפת  מנעולים ברמת גן


ישנם צילינדרים המגיעים עם מפתח קבוע פנימי, זהו עניין של נוחות, במיוחד עבור ילדים או קשישים. ישנו יתרון גדול למפתח קבוע פנימי- שאם מישהו מגיע עם מפתח מבחוץ הוא יכול לפתוח, לעומת צילינדר רגיל שאם המפתח בפנים מצידו הפנימי לא יהיה ניתן להכניס מפתח לצידו החיצוני. מפתח פנימי זה מנע הרבה קריאות למנעולן ופריצות לדוגמא זקן נפל בבית ולא יכל לקום לדלת, הבן שלו הגיע עם מפתח והצליח לפתוח, או כאשר ישנים בבית ולא שומעים את הדפיקות בדלת..

החלפת מנעולים מקצועית היא הפתרון האידיאלי לשמירה על ביטחון הבית:


ישנם מצבים שחובה להחליף צילינדר בבית. לדוגמא, מעבר דירה, אובדן מפתח, לאחר פריצה.. 

תיקון מנעולים? ניתן לבצע, לא תמיד. במרבית המקרים שימון המנעול יכול לסייע לתקופה קצרה , זאת תוכלו לבצע בעצמכם בעזרת שמן WD40 . אם אכן נדרשת החלפת מנעול היעזרו בשירותי מנעולן מקצועי שיתן אחריות על העבודה ועל החלק. 

חשוב לוודא שהמנעולן שאתם מזמינים לביתכם יהיה אמין, מקצועי, ובעל ניסיון ידע וכלי עבודה ברמה גבוהה לצורך ביצוע החלפת מנעולים ברמת גן או בכל מקום אחר על הצד הטוב ביותר. .


אם תצטרכו שירותי החלפת מנעולים ברמת גן, אנו כאן לשירותכם. נגיע אליכם במהירות ונציג לכם את מבחר הצילינדרים שיש ברשותינו, עם מגוון של מחירים ואיכויות.