המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים ברעננה 052-960-1919

מקצועיות חסרת פשרות

בכדי שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ואמין, אנו דואגים להעסיק מנעולנים מוסמכים בלבד באישור משטרת ישראל בעלי הסמכה והכשרה הנדרשת לעבודה בתחום המנעולנות. לכל המנעולנים שלנו ישנו ניסיון ותודעת שירות גבוהה.
צוות המנעולנים שלנו מתמחה בהחלפת מנעולים ברעננה, בפריצת מנעולים מכל סוג, אנו מקפידים על כך שכל עבודה תתבצע ביעילות וזהירות מירבית, על מנת להימנע מגרימת נזק לרכוש.
בנוסף לכך, בכדי שנוכל לספק עבורכם פתרון לכל בעיה אנו מצוידים במיטב כלי העבודה וכלי הפריצה שהינם בעלי טכנולוגיה מתקדמת. 

 

החלפת מנעולים ברעננה, למה דווקא בעזרת צוות מרכז המנעולים הארצי?

ניסיון מקצועי - הוא אחד הפרמטרים החשובים כאשר ניגשים לבחור מנעולן, שכן, ללא הניסיון הדרוש לא יהיה ניתן להשיג את המטרה. לנו מעל 15 שנות ניסיון בתחום ואנו בעלי מגוון פתרונות מתקדמים שיאפשרו לצוות השירות שלנו לסייע לכם באופן נקודתי.

שירות מהיר - אם הזמנתם שירות החלפת מנעולים ברעננה, תקבלו מענה מהיר ואיכותי. אנו מעסיקים צוות של מנעולנים בכל רחבי הארץ ולכן תמיד זמינים עבורכם. צוות המנעולנים שלנו יעניק לכם שירות מקצועי בכל שעה. זמן ההמתנה למנעולן הינו קצר מאוד ומיידי.

זמינות-  רבות הפעמים בהם אנשים נכנסים ללחץ בעקבות נעילת המפתח ברכב או אובדן המפתח לדירה וכתוצאה מכך לא יכולים להיכנס לביתם בשעת לילה מאוחרת, לכן הם זקוקים לשירותי חירום של מנעולן ברעננה כדי לקבל שירות מהיר ומיידי. אנו זמינים עבורכם 24/7 כולל שבתות וחגים.

מנעולן מוסמך- לנו תעודת יושר ממשטרת ישראל וכן תעודת הסמכה כמנעולן מורשה. תעודות אלו חשובות מאוד שלא תיפלו על אדם פלילי או על חובבן שמתיימר להיות מנעולן אך הוא עדיין לא התנסה בהחלפת צילינדר פשוט. הימנעו ממקרים כאלה שרק גורפים צרות.מגוון פתרונות מתקדמים-  אנו שואפים לספק לכל אחד מלקוחותינו את הפתרון הטוב ביותר ולכן אם ברצונכם לתגבר את האבטחה בביתכם, להגביר רמת מיגון, אנו נשמח להציג בפניכם מגוון אפשרויות אטרקטיביות.

אנשים רבים מנסים להתמודד בעצמם עם פריצת דלתות נעולות הן בבית והן ברכב, או החלפת מנעולים ברעננה בכוחות עצמם. למרות שאנו מוקירים על התושייה, המלצתנו היא שלא לנסות זאת לבד, כי לעיתים חוסר ידע או חוסר ניסיון בתחום, עלולים להוביל לנזק ולבזבוז זמן נוסף במקרה הטוב, ובמקרה הרע נזק בלתי הפיך בדלת, או במנגנון הנעילה, דבר שייקר משמעותית את הטיפול בדלת.

תודעת שירות גבוהה ואמינות- מנעולן מקצועי ידע לספק לכם תמיד שירות מקצועי ואיכותי אך חשוב לא פחות שהשירות יהיה אמין. אנו אמינים מאוד בעלי אישור יושר מהמשטרה, ובמידה והלקוח מבקש מאיתנו שמירה על סודיות ודיסקרטיות נעמוד שם לרשותו. 
אנו אמינים מאוד ועל כן נציג כבר בשיחה הטלפונית את המחירים שלנו, מחיר למנעול של דלת עץ החל מ200 ש"ח ומחיר של מנעול לדלת פלדלת ינוע החל מ250 ש"ח ישנם סוגים רבים, במחירים שונים, ותוכלו לבחור במקום מהמגוון הרחב שנציע. ישנם הבדלים בין כל סוגי הצילינדרים שנוכל להראות לכם במקום.
החלפת מנעולים הינו שירות זריז ומהיר ואינו יכול להסב נזק לדלת או למנגנון הנעילה במידה ויודעים כיצד לבצע את החלפת המנעולים באופן מקצועי וטוב. כאשר אדם מנוסה ומקצועי מבצע החלפת מנעולים זהו תהליך שלא יתארך מעל 20 דקות. 

השתמשו בשירות החלפת מנעולים ברעננה ותצאו סופר מרוצים. חייגו 052-960-1919