המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בשדרות  052-960-1919

אמינות בראש החשיבות:

מנעולן אמין ומקצועי מסוגל לתת שירות שיצילו לקוחות בעת הצורך. הרי מי מעוניין להיתקע מחוץ לביתו או מחוץ לרכב שלו דווקא בשעת לחץ? מרכז המנעולים הארצי פועלים 24 שעות ביממה על מנת להעניק ללקוחותיהם שירותי מיגון ומנעולנות מקצועיים במינימום זמן ובמקסימום מקצועיות.

אמינות בתחום המנעולנות הפך לצורך משמעותי בקרב צרכנים רבים, שהבינו שכלל לא משתלם להשתמש בחובבנים בתחום מקצועי, והמחירים כלל אינם מוצדקים. לעיתים העבודה צריכה לחזור על עצמה והתשלום כפול ולעיתים העבודה כלל לא מצליחה להתבע והחובבן דורש תשלום על הגעתו.
לפיכך, שירותי פריצת והחלפת מנעולים צריכים להיות להיבדק על ידי הצרכן ברמה הגבוהה ביותר, גם כאשר מדובר בזמני לחץ.
על מנת להימנע מחיובים שלא בצדק רק משום שהזמנתם מנעולן בזמן מצוקה ולחץ - חשוב שתוודאו שאכן קיבלתם שירותים אמינים.
 

שירות ומקצועיות ברמה אחת מעל כולם:

בתחום החלפת מנעולים בשדרות ישנם מנעולנים המעניקים שירותי פריצת והחלפת מנעולים בשדרות ברמה גבוהה ואמינה. בכדי שתגיעו למנעולנים הללו ולא תיפלו ברשת של חובבנים שאין להם את ההשכלה הרצויה חשוב שתבדקו האם הם מחזיקים תעודת מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל.

בחירת מנעולן טוב מחייבת השוואה לאיש מקצוע נוסף לפחות. באופן זה תוכלו לגלות מה הוא טווח המחירים לשירות הספיציפי שאתם מחפשים. אם לדוגמא קיבלתם מחיר ממנעולן א 250 עבור פריצת הדלת וממנעולן ב 450 עבור פריצת הדלת בשדרות מן הסתם שאין סיבה לשלם כפול על אותו השירות.

ככל שתקבלו הצעות מחיר מיותר מנעולנים, כך בתור צרכן תוכלו להיות חכמים יותר ולהצליח להשוות ולבחור מן האפשרויות מי לדעתכם יספק את השירות האמין והמקצועי ביותר.
בנוסף לכך, ישנה חשיבות רבה לאיזור שאתם מזמינים אליו את המנעולן, אם אתם גרים בדרום אז הזמנת מנעולן בשדרות תהיה עדיפה בהרבה מהזמנת מנעולן בתל אביב ולהיפך.