המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בשוהם  052-960-1919

החלפת מנעולים בשוהם

פריצת / החלפת מנעולים - רק על ידי מנעולן מקצועי ואמין עם רישיון

כאשר חושבים על המושג "פריצת מנעולים" מיד עולה בדמיוננו אדם פלילי המנסה לפרוץ על מנת לגנוב, זה נכון במידה והפריצה של הדלת תתבצע ללא בעל הנכס או ללא אישורו. 
לכן, בהגיעו של מנעולן מורשה לבצע שירות פריצת או החלפת מנעולים הוא דורש את אישורו של בעל הנכס, ופורץ או מחליף את המנעול בנוכחותו של בעל הנכס או נוכחות אדם מורשה מטעמו. 
כל אדם המעוניין לעסוק במקצוע מנעולנות חייב להציג תעודת יושר ממשטרת ישראל בתחילת קורס מנעולן. תעודת יושר היא אסמכתא לכך שהוא אדם ישר שאין עליו תלונות ולא ביצע מעשה פלילי לעולם. זהו תנאי הכרחי ללימודי מנעולנות שנועד למניעת רכישת ידע על ידי עבריינים, ידע זה יהי עלול לסייע להם בביצוע עבירות פליליות חלילה.

 

פריצת והחלפת מנעולים - מקצועיות היא שם המשחק

רמת מקצועיותו של המנעולן הינה קטגוריה חשובה בתהליך בחירת מנעולן טוב. מקצועיות במקצוע המנעולנות משמעותה היכרות מעמיקה עם סוגי צילינדרים שונים ורבים וכן היכרות עם מנגנוני הנעילה- מנעולים על כל סוגיהם והיכולת לפרוץ מנעולים בכל סוגי הדלתות במהירות. מקצועיות משמעותה היכולת להתמודד עם כל אתגר נעילת מנעולים ובעיות נעילה וסגירה ולבצע זאת בזמן קצר יחסית.

נקודה חשובה במיוחד בנושא מקצועיותו של מנעולן בשוהם, היא ביצוע פריצת מנעולים ללא גרימת נזק לסביבת המנעול או למשקוף. אין טעם להזמין מנעולן שיוכל בקלות ובמהירות לפרוץ את דלת ביתכם, אך תוך כדי עבודתו יגרום לנזק בדלת, למשקופים ולרצפה ותיקון הנזק יעלה כסף או אצלו או אצל בעל מקצוע אחר.
זו הסיבה היחידה מדוע לא מומלץ להשתמש בשירותי מכבי אש לפריצת דלתות בביתכם, אופן הפעולה של פתיחת הדלתות היא אגרסיבית במיוחד ופוגעת קשה בדלת ותיקונה יעלה סכום כסף רב. 
עלות תיקונם של נזקים כאלה, ושל נזקים מפריצות אלימות תהיה יקרה בעשרות אחוזים מעלות עבודת פריצה מקצועית.
כל הסיבות מביאות למסקנה שמומלץ לבחור במנעולן מקצועי עם ניסיון וותק של שנים, אשר יבטיח לכם רמת מקצועיות גבוהה במיוחד ועבודה מושלמת.

 

פריצת מנעולים - זמינות ומהירות הגעה

לשם פריצת מנעולים והחלפת מנעולים תצטרכו לבחון את המנעולן במידת הזמינות שלו ומהירות הגעתו לביתכם שתרצו לבצע את החלפת המנעולים בשוהם או בכל מקום אחר.
במקרים רבים תזדקקו לשירות פריצת והחלפת מנעולים במקרים דחופים בהם כל דקה חשובה מאוד.
לכן אנו משערים שחשוב לכם שהמנעולן יגיע אליכם במהירות רבה, הרי זה לא יהי רלוונטי להזמינו אם הוא יוכל להגיע רק בעוד יומיים שלושה. על כן, כדאי לכם לחפש מנעולן שעובד בעירכם, בשוהם, או שעובד בחברה גדולה בפריסה ארצית. וחשוב לשם עבודת חירום כמו החלפת מנעולים בשוהם שיהיה זמין ונגיש לעבודה 24 שעות ביממה.