המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים בשרון

מה הם הסיבות שבגינם חובה לבצע החלפת מנעולים בשרון?
  •   בזמן כניסה לדירה חדשה או פתיחת עסק \ מעבר בית עסק 
  •   תקלה במנעול הדלת
  •   גניבת מפתח אובדן מפתח יביא לצורך להחליף צילינדר.

למה כדאי להחליף מנעול בעזרת מרכז המנעולים הארצי ומה הם היתרונות?
אמינות- אמינים וישרים בהתחייבות, אנו פועלים באישור משטרת ישראל ובעלי תעודת הסמכה של "מנעולן מורשה" לכל מנעולן שהתקבל לעבוד תחת החברה שלנו, ובנוסף מתחייבים לביצוע עבודה מקצועית.
אצלנו תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהעבודה תבוצע על הצד הטוב ביותר ללא תקלות חוזרות עם הגנה מושלמת.
אנו מספקים מחירים הוגנים ונוחים, החלפת מנעולים בשרון באופן מקצועי, 24 שעות ביממה הגעה מהירה.

הפתרון לשמירה על רמת בטיחון גבוה בבית הוא החלפת מנעולים

במקרים רבים קשה במיוחד לפתור בעיה בדלתות או מנעולים באופן עצמאי, ואם נדרשת החלפת מנעול, במיוחד בדלת שאינה דלת פנים, כדאי להיעזר בשירותי מנעולן מקצועי שיבצע עבודה מקצועית, כמו שצריך, ללא בעיות. כאשר החלטתם להזמין לביצוע העבודה מנעולן, חשוב שתבדקו אם המנעולן שאותו חשבתם להזמין לצורך החלפת המנעול שלכם הוא אמין, מקצועי ובעל ניסיון רב, וכמובן בעל ידע וכלי העבודה והפריצה הנחוצים לצורך ביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. חשוב שתבדקו שאכן הוא מחזיק בתעודת הסמכה או אישור יושר ממשטרת ישראל.

המנעול כבר ישןהחלפת מנעולים בשרון היא הפתרון

חשוב להחליף לפחות פעם ב 4 שנים מנעול בדלת הכניסה ממספר סיבות- הטכנולוגיה מתקדמת וקיימים דגמים חדשים של מנעולים ברמה טכנולוגית גבוהה יותר למניעת פריצות.
מנעול מתיישן לאורך שנים ועבודתו טובה פחות לאחר זמן ממושך של עבודה יום יומית, מה שנקרא חוק התיישנות החומר, קל יותר לפרוץ מנעולים ישנים, גם כי החומר לא מה שהיה פעם וגם כי גנבים כבר רגילים לפרוץ מנעולים כאלה, ומצליחים לעשות זאת בזריזות.
החלפת מנעולים ישנים, זוהי פעולה חשובה בדרך להגברת המיגון בביתכם. אל תהססו לבצע החלפת מנעולים ישניםכמובן שעלות החלפת מנעול תהיה זולה יותר מאשר נזק של פריצת גנב הבייתה.

החלפת מנעולים בשרון-  המנעול נהרס בעקבות שימוש לא נכון

בעיה נפוצה במנעולים מתרחשת לאחר שימוש לא נכון במנעולי הדלתות, הסימן הוא קושי בעת סיבוב המפתח.

מה לא לעשות יותר?

  1. שימון המנעול באמצעות שמן בישול: פעולה זו לא רק שאיננה מועילה, אלא גורמת להפסקת פעולתו של המנעול תוך חודש. הסיבה היא שכאשר שמן בישול בא במגע עם המנעול, המנעול סופח אליו אבק ולכלוך אשר נדבקים אליו ונוצר חומר דביק ושומני, שלמעשה מדביק את חלקי מנגנון הנעילה של המנעול יחדיו ומונע תזוזות.
  2. הפעלת משקל כבד על המנעול לאורך זמן. כיצד? תליית מגבות ובגדים על ידית הדלת, תליית תיקים ומעילים על ידית הדלת. משקל עודף זה יוצר עומס רב על המנעול, שוחק אותו וגורם לנזק בלתי הפיך, כתוצאה מכך אין ברירה אלא לבצע החלפת מנעולים בשרון.
  3. העמסת משקל חורג על מטלה הבגדים של הדלת- למרות שנראה לכם שמטלה הבגדים על הדלת מיועד לכך, הוא מוגבל למשקל מסויים, שכן, לאורך זמן המשקל גורם לתזוזת הציר לכיוון לא נכון, כיוון הדלת נפגם והדבר גורם ללשונית הדלת לא להיכנס בצורה טובה למקומה. כתוצאה מכך מנגנון הדלת (מנעול) נפגע.
  4. טריקת הדלת- טריקה הדלת גורמת לזעזוע במכלול חלקי הדלת ולפגיעה במנגנון הנעילה הפנימי בדלת.
  5. דחיית פעולת החלפת מנעולים: החלפת מנעולים היא פעולה רגישה, שבה יש צורך לטפל במהירות. אם המנעול בדלת שלכם לא תקין, לרוב לא תוכלו לדחות את הפעולה ליום למחרת כי לא תוכלו לישון עם דלת פתוחה. 
    בשביל שלא תצטרכו לישון ליד דלת הכניסה עם מטאטא ביד במשך כל הלילה, חשוב שתבצעו החלפת מנעולים כמה שיותר מהר, אנו נוכל לאפשר לכם זאת מכיוון שהיקף שירותי החלפת מנעולים בחברתנו נערכים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כולל חגים ושבתות, אנו מבינים את החשיבות הרבה שהנושא יטופל באופן מיידי. נשמח לסייע בכל שעה. החלפת צילינדרים בשרון
  
החלפת מנעולים בשרון
החלפת מנעולים בהוד השרון החלפת מנעולים בפרדסיה
החלפת מנעולים ברמת השרון החלפת מנעולים בכפר סבא
החלפת מנעולים בהרצליה החלפת מנעולים ברעננה
החלפת מנעולים בקדימה החלפת מנעולים בצור יצחק
החלפת מנעולים בבת חפר החלפת מנעולים בכוכב יאיר         
החלפת מנעולים בתל מונד החלפת מנעולים בכפר יונה
החלפת מנעולים בכפר שמריהו החלפת מנעולים בנתניה
פורץ מנעולים בשרון     החלפת מנעולים מנעולן בשרון