המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

החלפת מנעולים 24 שעות: 052-960-1919

מרכז המנעולים מונה צוות מנעולנים המוסמכים לביצוע החלפת מנעולים בפריסה ארצית רחבה הזמינים להעניק לכם שירות מיידי בכל מקום... באמינות במקצועיות ובמחיר הוגן!

 

סיבות לבצע החלפת מנעולים 

דירה חדשה- בעת מעבר דירה אתם מקבלים מפתח שהיה בשימוש אצל אדם אחר, ייתכן ששוכפל וייתכן שנמצא אצל מספר אנשים, המלצתנו היא שגם אם נכנסתם לדירה של אדם הגון וישר שמסר לכם את המפתח שלו, אל תקחו סיכון מיותר, תחליפו צילינדר, יכול להיות שהמפתח שוכפל ועותק נשאר אצל הדייר הקודם, אצל פועלי שיפוץ, אצל המתווך הקבלן ועוד. גם בעת פתיחת עסק חדש חובה להחליף צילינדר מחשש לגניבה.
לאחר פריצה- לאחר פריצה שביצע מנעולן הוא יחליף צילינדר, בשל קדיחת והריסת הצילינדר. בנוסף, לאחר פריצה של גנבים חובה לבצע החלפת מנעולים, גם אם הפריצה התבצעה דרך החלון, כי יתכן שעותק המפתח נגנב ולא שמתם לב.
המנעול התקלקל- כמו כל מוצר גם המנעול עלול להתקלקל, במיוחד אם השימוש בדלת היא בתדירות גבוהה ואם טורקים את הדלת, הדבר יוצר את הצורך לבצע החלפת מנעולים, ייתכן שתידרש רק החלפת צילינדר שהוא חלק קטן בתוך המנעול.
המפתח נשבר או אבד? יש צורך לבצע החלפת מנעולים.
 
למה כדאי לבצע בעזרת מרכז המנעולים הארצי החלפת מנעול ומה הם היתרונות?

  • אנו מתחייבים לאמינות ועובדים באישור משטרת ישראל, אנו בעלי תעודת הסמכה ומתחייבים לביצוע עבודה מקצועית.

  • השירות שלנו הינו מקצועי עם ותק של שנים בתחום המנעולים של ניסיון רב, אנו מבצעים עבודה מקצועית ללא דופי ומקפידים על גימור יפה ללא השארת לכלוך.
  • ​בעת שימוש בשירות החלפת מנעולים שלנו תוכלו להיות בטוחים שהעבודה בוצעה על הצד הטוב ביותר ללא תקלות חוזרות עם ההגנה המושלמת.
  • אנו מספקים מחירים הוגנים ונוחים, אספקת שירות החלפת מנעולים באופן מקצועי 24 שעות ביממה, הגעה מהירה.

 

כיצד בוחרים מנעול?

כשיש צורך בהחלפת מנעולים או צילינדרים, בחירת המנעול חשובה מאוד, מומלץ לבחור מנעול איכותי של חברה אמינה וידועה. ככל שהמנעול מתקדם יותר ואיכותי יותר, כך פריצתו תהיה קשה.
חשוב להתייעץ עם מנעולן מורשה, כדי לוודא שאכן אתם רוכשים את המנעול הטוב ביותר והמשתלם ביותר אתם מוזמנים להתייעץ עם המנעולן המוסמך מחברתנו שהינו אמין ובעל ניסיון רב שנים.
החלפת מנעולים נחשבת לעבודת מנעולנות פשוטה יותר מפריצת מנעולים, הסיבה העיקרית היא שאין לחץ סביב עבודת החלפת מנעולים או צילינדרים, בפריצה צריך למהר מאוד והלקוח אף פעם לא רגוע וכן מבחינה פיזית.
בעת החלפת מנעולים תנסו לבחור את המנעול ואת הצילינדרים האיכותיים ביותר, אין צורך להשקיע אלפי שקלים, אבל כדאי לבחור מנעול ברמה טובה ולא מארץ ייצור סין.
ישנן חברות רבות בשוק שנחשבות לאיכותיות יותר: רב בריח, מגנום, אלבא, ייל ומולטילוק.
כאשר אנו מדברים על הביטוי החלפת מנעולים אנו מדברים גם או בעיקר על החלפת צילינדר. צילינדר הוא החלק המרכזי והקטן במנעול, ועצם החלפת הצילינדר גורמת להחלפת זהותו של המנעול, להחלפת המפתח והשייכות.
הצלינדרים האיכותיים ביותר מבין חברות הצילינדרים הם- רב בריח, ומולטילוק.


היתרונות בהזמנת צוות מקצועי- מנעולן לשם החלפת מנעולים :


מרכז המנעולים הינה חברה אמינה שמבצעת עבודה מקצועית בעזרת מנעולן מוסמך אמין ואיכותי ללא צל של ספק. המנעולנים שלנו בעלי ניסיון של מעל 10 שנים בתחום ויודעים לבצע את העבודה על בוריה.
צוות
מרכז המנעולים מקצועי ומנוסה עם אלפי לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, תוכלו להיות בטוחים שהיתרון הברור בבחירה בנו כאשר מדובר בהחלפת מנעולים היא עבודה אמינה איכותית ומקצועית, העבודה שלנו תקנה לכם שקט למשך שנים, ללא בלאי או עבודות חוזרות תוכלו להיות בטוחים שהבית או העסק שלכם מוגנים ברמה הגבוהה ביותר.
ברשותנו רשיון מטעם משטרת ישראל וכן תעודת הסמכה. אנו מספקים מחירים תחרותיים במיוחד, שירות החלפת מנעולים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ומתחייבים להגעה מהירה במיוחד.
מתחייבים להחלפת מנעולים והחלפת צילינדרים באופן מקצועי, איכותי ומהיר.

הפתרון לשמירה על בטיחון: החלפת מנעולים


ישנם מקרים כמו מעבר לדירה חדשה או פריצה לביתכם שמחייבים החלפת מנעולים בהקדם. כמובן שישנם מקרים נוספים שבהם כדאי לבחון לעומק את הצורך בהחלפת מנעול. בנוסף, ישנם אפילו מקרים שבהם ניתן להסתדר ולפתור בעיות שונותבאופן עצמאי ללא עזרת בעל מקצוע.
במקרה שהחלטתם לעשות ניסיון ולבצע תהליך מסויים לבד, חשוב שתבצעו זאת במקביל להנחיות מקצועיות מתאימות ולא על סמך שמועות או לפי מה שנראה לכם, וזאת כתוצאה מניסיון לא מוצלח של טיפול באופן שגוי במנעול, הדבר עלול לגרום שלא רק שהמנעול לא יתוקן אלא אף יגרם לו נזק רב, ועלות הזמנת בעל מקצוע לאחר הסבת נזק זה תהיה גדולה יותר וחבל.

 

מהו צילינדר? 


הצילינדר הינו רק חלק אחד ממכלול נעילה שלם, תפקידו העיקרי של הצילינדר הוא הנעת גלגל השיניים של המנגנון ובעקבותיו שינוע בריחי הדלת. אם כך הצילינדר הינו חלק חשוב למניעת פריצות.

תפקידו של הצילינדר הוא לתווך בין המפתח ללשונית המנעול והוא האחראי לפתיחתה של הדלת ממצב נעילה לפתיחה ולהיפך ע"י זיהוי התאמת המפתח היחיד שמתאים וע"י כך מונע את הכניסה לאנשים ללא המפתח היחיד שמתאים לאותה הדלת.
החלפת צילנדר אכן ניתן לבצע באופן עצמאי, אבל תיקחו בחשבון שקיים הסיכון שלא תצליחו ויגרם נזק, ואז תיאלצו לשלם מחיר כבד יותר מאשר הייתם מזמינים שירות ממנעולן מוסמך קודם לכן ואם יגרם נזק למנגנון הדלת זו תהיה הוצאה מיותרת לחלוטין.

 

הבטחון מתחיל בהחלפת מנעולים


לרוב, לא ניתן לתקן בעיה הקיימת במנעולים באופן עצמאי, ואפילו לא תמיד באופן מקצועי. במידה ונדרשת פעולת החלפת מנעולים, מומלץ להעזר בשירותיו של מנעולן מקצועי. כדאי מאוד לוודא שהמנעולן שאותו אתם מזמינים לשם החלפת המנעולים יהיה אמין, מקצועי ובעל ניסיון רב, שיהיה בעל ידע וציוד מקצועי, על מנת שידע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. שכן, גם בתחום המנעולנות, כמו בכל תחום אחר, קיימים בעלי מקצוע לא מנוסים וגרוע מכך- לא אמינים.
מרכז המנעולים מונה צוות מקצועי וותיק בעל ניסיון ותעודת הסמכה עם אישור יושר ממשטרת ישראל.

החלפת מנעולים רק בעזרת מנעולן מחברת מרכז המנעולים.

אנו מתחייבים לשירות אדיב מקצועי ואמין, ושתצאו מרוצים לאחר ביצוע העבודה.
חייגו כבר עכשיו להצעת מחיר 052-960-1919

 

החלפת צילינדר רב בריח
החלפת צילינדר פלדלת
FacebookGoogle+
החלפת מנעולים - תגיות חיפוש: מנעולים I מנעול מנגנון מנעול כספת מנעול מגנטי לדלת פנים I החלפת מנעול הכי זול מנעולי תליה מנעולי רתק מנעול לדלת אש מנעול לתיבת דואר מנעול לדלת זכוכית I מנעול חשמלי צילינדר מחסן מנעול לחלונות הזזה מנעול לדלת אלומיניום מנעול חובק לדלת זכוכית להחליף מנעול צילינדר לדלת עץ I החלפת מנעול I החלפת מנעול בית חדש I איך להחליף מנעול I החלפת מנעול רב בריח I החלפת מנעול לדלת עץ I מנעול לדלת I מנעול מאסטר I מחליף מנעולים I צילינדר סורג טרלידור I החלפת מנעול פלדלת I מחיר מנעול I מנעולים לבית I החלפת מנעול צילינדר I החלפת צילינדר I פריצת צילינדר I פורץ צילינדר I פורץ מנעול I פורץ מנעולים I סוגי מנעולים I  צילינדרים I להחליף צילינדר I איך להחליף צילינדר I צילינדרים לפלדלת I צילינדר אלבא I צילינדר מגנום I צילינדר רב בריח I צילינדר מולטילוק אינטראקטיב I צילינדר תריס חשמלי  I מנעול טביעת אצבע מולטילוק אנטר I מנעול רב בריח I קיצור דלתות ממ"ד