המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

מנעולן באזור 24 שעות ביממה : 052-960-1919

כל השירותים במקום אחד. מנעולן באזור הינו מנעולן מוסמך מצוות המנעולנים בחברת מרכז המנעולים הארצי, מעניק מגוון שירותי מנעולנות, הוא פורץ רכבים באזור, פורץ בתים ודלתות שונות, פורץ מנעולים באזור פורץ כספות באזור ועוד.

החלפת מנעולים באזור


בעת חיפושכם אחר מנעולן באזור תקבלו הצעות מחיר שונות ממנעולנים שונים, מחיר הצילינדר יותאם לאיכותו, אך חשוב לזכור שלא כל בעל מקצוע מספק את אותה הסחורה ולכן תקבלו מחיר שונה מכל מנעולן אחר.
חשוב לוודא איזה סוג צילינדר תקבלו במחיר שהציג כי אתם וודאי לא מעוניינים שיתקלקל לכם הצילינדר כחודש לאחר ההתקנה ותיאלצו לבצע שוב החלפת צילינדר באזור בעוד חודש.
לפני ביצוע ההחלפה, מנעולן באזור יציג בפניכם מבחר צילינדרים שונים ברמת מיגון שונה, מחברות שונות ומחירם שונה החל מ199 ש"ח ואתם תבחרו את המתאים לכם ביותר מבחינת תקציבכם ומבחינת רמת המיגון הדרושה לכם.
חשוב להדגיש שההפרשים הכספיים בין צילינדר איכותי לצילינדר פשוט יכולים להגיע למאות שקלים, לכן, שקלו היטב האם חיסכון בכמה מאות שקלים שווה את הביטחון שלכם ומיגון איכותי לדלת הכניסה לביתכם. לנו יש את מגוון האפשרויות. הבחירה בידיים שלכם.


פריצת מנעולים באזור
פורץ מנעולים באזור, הלוא הוא מנעולן באזור, יוכל לפרוץ לכם כל דלת או מנעול שתצטרכו. לפני כל פריצה שכזו תצטרכו להציג בפניו הוכחה שאכן הנכס או המנעול שלכם. זאת על מנת למנוע הונאה ופריצות שאינן כחוק. היות ופורץ מנעולים באזור הינו מוסמך באישור משטרת ישראל מחובתו לבצע בדיקה זו.תיקון דלתות ע"י מנעולן באזור

כאשר יש קושי בסגירת הדלת, או קושי בנעילה ופתיחה כנראה שיש צורך לתקן את הדלת, בין אם מדובר בכיוון דלת פלדלת ובין אם מדובר בהחלפת חלקים בדלת מנעולן באזור מקצוען ומוסמך עם ניסיון של שנים ומסוגל לפתור את כל הבעיות הקיימות במקצועיות רבה. 
שירותי תיקון דלת ופריצת מנעולים באזור הינם הקריאות התדירות ביותר בשוק כיום מכיוון שאלו מקרים נפוצים במיוחד כך שאין לכם ממה לחשוש אם באחד הימים תזדקקו להזמין מנעולן באזור שיציל אותכם מהמצב הלא נעים והזמני אליו נקלעתם.


 

תיקון דלתות יכול לחסוך לכם כסף

שירות תיקון דלתות באזור לפעמים נדרש עבור דלת הבית ולפעמים עבור דלת העסק. ברוב המקרים קריאה לפריצת דלת תהיה כמקרה חירום כאשר נתקעתם מחוץ לבית ללא מפתח או שחלילה הילדים נתקעו בבית לבדם.
שירות תיקון דלתות באזור מעניק לכם את האפשרות לא להוציא הוצאה גדולה כרגע של דלת חדשה ואפילו להביא אותה למצב כמו חדש. 

מנעולן באזור יגיע אליך בזמן הקצר ביותר במיוחד אם מדובר במקרה חירום ותוכלו להיות בטוחים שאם אתם לא מצליחים לנעול את הדלת צלצלו אלינו ונגיע באופן מיידי גם אם השעה היא 4 לפנות בוקר.
אנו נותנים בסיום העבודה אחריות מלאה על עבודתנו, במידה והייתה תקלה מסויימת בעבודתנו והיא לא הייתה מושלמת או שהתקלה חזרה במסגרת זמן האחריות מנעולן באזור כמובן יגיע לביתכם ללא עלות, כי שירות אדיב זה מאפיין את החברה שלנו- חברת מרכז המנעולים הארצי.

 

אנו מספקים שירות תיקון דלתות באזור מכל סוג:

תיקון דלתות פלדלת באזור, תיקון דלתות עץ באזור, תיקון דלתות אלומיניום באזור, תיקון דלתות זכוכית והחלפת משאבה רצפתית באזור, תיקון דלתות כניסה לבניין משותף, תיקון דלתות אש ובהלה באזור תיקון דלתות ממ"ד באזור, תיקון דלתות לאחר פריצה באזור, כולל פריצה של כיבוי אש ומשטרה.

תיקון דלתות באזור (ובערים אחרות) הוא תחום עיקרי מתת תחומי העיסוק הרבים של מרכז המנעולים ולכן כל תיקון שנבצע יתבצע על הצד הטוב ביותר על ידי מנעולן מוסמך ומקצועי, תיקון דלתות מעולה, באיכות ללא פשרות לכל סוגי הדלתות והחברות השונות.