המרכז הארצי להחלפת כל סוגי המנעולים במחיר המשתלם ביותר ובשירות מיידי  

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

מנעולן באלעד  24 שעות: 052-960-1919

מנעולן באלעד הוא בעל מקצוע אשר מתעסק במנעולים מכל הסוגים ונותן שירות לדלתות כמו החלפת מנעולים באלעד, תיקון דלתות באלעד ובין היתר גם מיומן ומומחה לפריצת מנעולים מכל סוג. המקצועיות הנדרשת ממנעולן באלעד היא ברמה הגבוהה ביותר מכיוון שמדובר בבעל מקצוע אשר אמון על הביטחון שלכם ושל היקרים לכם.
מנעולן באלעד או בכל מקום אחר הוא האדם שיתן לכם את העצה והייעוץ הנכון למנוע את הפריצה לביתכם כמניעה והוא האדם אשר תראו מייד כאשר הנורא מכל קרה ופרצו לביתכם. לעומת זאת פורץ מנעולים באלעד זהו חלק מתוך המקצוע ומתוך הידע הנרחב של מנעולן באלעד ומדבר בעצם על המומחיות לפרוץ כל סוג של מנעול וכל סוג של דלת ובכל תנאי אפשרי.

טיפים להזמנת שירות מנעולן באלעד

חשוב לבדוק ולשים דגש שבעל המקצוע אותו הזמנתם לביתכם כשבמקרה הזה אנו מדברים על מנעולן באלעד לא ינצל את מצוקתכם ואת העובדה שאתם תקועים בבית או מחוץ לבית, ולכן חשוב לבצע בטלפון, טרם ההזמנה, תיאום ציפיות גם לגבי מחיר וגם לגבי אופן העבודה.
כמו בכל תחום יש בעלי מקצוע טובים ואיכותיים מבחינת אמינות ומקצועיות וישנם חובבנים
 שעושים שם רע לענף.

המקצוע מנעולן באלעד הוא מקצוע מאוד קשה ללמידה ואין קורס בעולם שבו יהיה ניתן להכשיר מנעולן ברמה רצינית וגבוהה. אפשר לרכוש בקורס את הבסיס המינימלי, אך השאר דורש למידה עצמית מתמדת וניסיון בשטח. ללמוד "על הבשר" מה שנקרא. יש אינספור מצבים קיצוניים בהם אנו נתקלים ביום יום וכל יום לומדים משהו חדש גם אחרי כמה שנות ניסיון.


פורץ מנעולים באלעד

פורץ מנעולים באלעד הינו איש מקצוע מיומן שהוכשר והוסמך בקורס מנעולנות מסודר וקיבל אישור מטעם המשטרה תעודות אלו מאפשרות לו לעסוק בתחום באופן חוקי.

פורץ מנעולים איכותי יכול לפרוץ כל דלת, בין אם מדובר בדלת של רכב, דירה או כספת וזאת ללא גרימת כל נזק מיותר לרכוש שלכם.

אז אם נתקעתם מחוץ לבית, או לרכב אתם זקוקים לעזרת פורץ מנעולים באלעד בוודאי.. כמעט לכולם קרה מקרה כזה או אחר שלאחר שהגעתם לדירתכם המפתח לא נמצא. חשוב שתדעו שקיימים הרבה מנעולנים, רובם פורצים מנעולים אך לא כולם פועלים ברישיון באישור המשטרה.

רשיונות

כאשר פורץ מנעולים באלעד יגיע לדירתכם תבקשו ממנו לראות תעודת מנעולן מורשה או פורץ מנעולים מורשה באישור משטרת ישראל או שתיראו את תעודתו באתר טרם הגעתו לשם ביצוע העבודה.

תהליך ביצוע פריצת מנעולים באלעד דורש קידוח בצילינדר המנעול כדי לפתוח אותו, לכן לאחר פריצה תהיו מוכרחים להחליף צילינדר בדלת.
מכיוון שפריצה לדירה נחשבת לרגישה מבחינת ביטחונו של הלקוח- הרי זו חדירה לפרטיותו חשוב לוודא שהמנעולן מחזיק את תעודות הנ"ל:

  1. תעודת יושר מטעם משטרת ישראל -המעידה שלעולם לא נרשם למנעולן עבר פלילי

  2. תעודת הסמכה כמנעולן מורשה ומוסמך תיעוד של סיום קורס הסמכה בהצלחה.